Na začátku byl úmysl. Na konci světlo bez konce

Povím Vám, jak to všechno začalo. Jak započla moje cesta…Cesta za snem a za úmyslem, který chtěl být větší než jsem já sama.


Nejprve se představím, aby bylo zřejmé, o kom a o čem je vlastně tento článek.

Jmenuji se Monika a včera jsem došla do věku 25 let. Narodila jsem se v Chebu. Můj život byl do této doby plný zkušeností, které nebyly vždy zrovna příjemné. Zažila jsem v nízkém věku mnoho ztrát a pádů. Těžké nemoci svých blízkých a osobní krize. Od puberty se zajímám o duchovní růst a témata duchovních učení. Zajímám se do hloubky o praktiky meditací. Miluji malování a tvoření. Hraji na kytaru a zpívám. Snažím se do světa přispívat pozitivním přístupem. Miluji společnost ale i samotu, kterou vždy využívám jako svůj osobní čas.

Už v dřívějších dobách, zhruba od mých 14 let jsem v sobě měla neochvějnou touhu pomáhat lidem. Ve spojitosti s tím, že jsem prý od svých čtyř let dávala na lidi, děti a zvířata ruce, jsem si připadala trošku abstraktně, ale nepřikládala jsem k tomu nějakou velkou hodnotu ve fungování na tomhle světě. Od dvanácti let jsem se zajímala o duchovní vědy a základy kvantové fyziky. O to jak se zbavit negativních energií z mého okolí.

V té touze byla přítomnost mnoha nepříznivých událostí v mém životě, díky nimž jsem získala nadosobní nadhled na situace, nemoci a také klid, v první řadě. Klid někde tam uvnitř. Sílu a pochopení.

Tak jako lotosový květ rostě nejprve přes bahno, tak i člověka musí potkat překážky, díky nimž získá to největší bohatství.”

Ta touha se neptala jakým způsobem, prostě jsem chtěla a to byl první impulz. Chodila jsem do školy jako každý jiný. Určité odchylky v mém chování a v zařazování se do společnosti byly, ale nebrala jsem se nějak individuálně svou odlišností.

Od roku 2006 jsem studovala stavební školu. Spousta informací a rýsování. Noci plné kružítek a nedokončených půdorysů. Měla jsem to opravdu ráda. Vytvářet.

Rok 2013:

Po maturitě jsem nastoupila do práce. Moje první pracovní místo. Byla jsem zaměstnaná V Karlových Varech ve stavebninách. Práce, práce, práce, tak bych pojmenovala svůj tehdejší život. V těhlech dobách jsem potkala člověka, díky němuž jsem tohle všechno opustila a šla dál… Dál do Plzně.

Rok 2014 — převrat:

V Plzni jsem se setkala s člověkem, který tomu dal smysl. Té touze a smyslu. Byl to léčitel. Jeden muž, který žil nedaleko Plzně. Můj učitel. Jeho slova byli pro mě branou do nových sfér. Zdrojem prožité moudrosti a způsobem jak být užitečná. Naučil mě, jak na sebe netahat negativní energie z ostatních lidí. Otevřel mi dveře k prožitkům a k ovládání svého života. Naučil mě vědomě žít.

V ten moment začal konec konce.

V pracovní sféře nebyla situace až tak jiná. Nevyhla jsem se vlastně ničemu od čeho jsem odešla. Zkončila jsem opět ve stavebninách. S hladítkama a s maltou. Lidé v tomto pracovním kolektivu byli mými největšími učiteli.

Po několika měsících v tomto zaměstnání jsem si řekla, že už nikomu nechci plnit sen a stávat se pouze prostředkem pro dosažení finančních výnosů a cílů. V ten moment jsem odešla. Pryč. Pryč z Plzně, zpátky domů.

Ocitla jsem se opět v Chebu, v rodném městě. Rozhodnutá jít za svou touhou…

Tenhle rok byl plný konců a začátků a jelikož jsem chtěla pomáhat lidem, musela jsem začít hned.

Altruistická touha.

Vzhledem k tomu, že jsem ohledně léčitelství měla vše zmáklé, musela jsem projít masérskou školou, abych mohla oficiálně otevřít studio. Masáže se staly další mojí vášní. Intuitivně se dotýkat klienta vedlo k oboustranné radosti.

Gaia therapy studio:

Na podzim roku 2014 otevírám první studio. Při vchodu procházíme kadeřnickým salonem. Rozloha masérny je okolo 8m2. Studio je malé ale velmi útulné. Zjišťuji, že podnikání není sranda. Komunikace se zákazníky je někdy komplikovaná a že kdo se bojí, nesmí do lesa. Zatínám zuby a zaměřuji se na příjemné věci, které přináší práce s lidmi a energiemi.

Získávám kladné recenze a lidí přibývá. Jsem spokojená.

Dumám nad tématem Ceník. Napadá mě myšlenka:

Rozhodni se teď Moniko! Buď chceš vydělávat velké peníze, nebo pomoci co nejvíce lidem. Vydělat 200.000,- nebo pomoci 200.000. lidem.”

Samozřejmě jsem se rozhodla pro druhou možnost. Na této myšlence jsem založila koncept, myšlenku i design studia.

LIDSKOST.

V říjnu se s kadeřníkem( mým velkým přítelem) porozhlížíme po nových a větších prostorech.

Konec roku 2014

Získáváme 102m2 velký prostor kde se nachází Gaia therapy, kadeřnictví a kosmetika. Máme velkou čekárnu a hojný počet klientů.

Všichni jsme součástí jedné rodiny.

Toto místo nese název Centrum pro tělo a duši.

Klientů přibývá a svojí práci miluji. Dosahuji mistrovského stupně energetické léčby a začínám praktikovat techniku Rovnání páteře.

Krom svých služeb vyrábím mýdla. Dávám do svého studia všechny síly. Snažím se co nejvíce tvořit a nabízet lidem plný servis mých služeb a výrobků.

Snažím se pomáhat všude, kde to jde. Věnuji věčný poukaz pro rodiče těžce nemocného chlapečka Jindříška z Nové role a zraněnému “skejtrovi” Otovi Fialovi.

Zanechávám za sebou odkaz a lidé se vracejí. Začínám zářit a přichází mi do života velká motivace pomáhat. Strach z neúspěchu odchází.

Začínám s verbálními terapiemi. Miluji svou práci.

V těhlech dobách jsem se naučila, že práce pro lidi je tou nejkrásnější a nejvíce smysluplnou prací, která snad může existovat. Ve službách pro druhé se skrývá nadosobní smysl. Tedy pokud je v ní dobrý úmysl.

Snažím se obohacovat svět. Přichází proud štěstí a přání, ať jsou všichni lidé šťastní.

Každý den chodím z práce vnitřně naplněna.

“Tvůj smysl musí být větší než jsi ty sám.”

Po zhruba ročním fungování v Chebu, v tomto centru, se rozhoduji jít dál ve svém růstu. Jsem přihlášena na studium Čínské medicíny v Praze.

Stěhuji se do Prahy…

Opouštím vše co jsem dosud vytvořila.

Mám vizi a ta mi dovoluji dát věcem volný průběh. Důvěřuji životu.

Rok 2015 — Praha:

V praze otevírám Gaia therapy studio zcela sama a to na Proseku.

Cítím v sobě spoustu síly a energie. Věřím v to, co dělám. Zvládnu to!

Lidé mě navštěvují. Cheb, Plzeň, Budějice, Praha. Je mi ctí.

Každý měsíc dojíždím do Chebu za mými klienty. Pracuji ve dvou městech. Pokaždé mám více jak třicet lidí na tři pracovní dny. Jsem vždy plná energie a další motivace. Jsem vděčná, za důvěru v mé schopnosti.

Snažím se, aby každý kdo ke mě přijde odcházel s pocitem, že jeho život se nyní může změnit k lepšímu. Tato idea je použita ve všech sférách mého života. Je to má životní filozofie a motivace, jak nikdy neshodit příčku v tom, co dělám.

Po několika měsících se ale dostavují problémy s úřady a já si uvědomuji, jak daleko jsem odešla od lidí.

Cesta do práce trvá zhruba hodinu. Nikdo o mě neví, jelikož jsem mimo město. Přepadá mě myšlenka, přestěhovat studio do města.

Přemýšlím nad Holešovicemi.

Po zhruba měsíci mi tuto alternativu přináší zdělit samotný majitel objektu. Jsem v úžasu, jak věci fungují.

Gaia therapy studio Prosek zavírám.

Přichází úleva. Prostor.

Beru věci tak jak jsou a proto se nehroutím. Začínám se poohlížet po novém prostoru a opět se utvrzuji v tom, jak moc síly mi tato zkušenost dává.

Miluji žít.

O našem životě nerozhoduje štěstí a smůla, ale inteligentní proces, který nám má pomoci, dostat ze sebe to nejlepší.”

Nedaří se mi být smutná. Hledám nový prostor. Štrikuji a maluji.

Odněkud mi přichází nekonečný zdroj vnitřní síly. Uvědomuji si, co vše mám za sebou. Jak moc energie jsem vložila do své touhy a do svého snu pomáhat lidem.

Obklopuje mě nadosobní přístup k mé práci.

Touha je silnější…

Každé ráno se znovu narodíme. To co děláme dnes je to, na čem nejvíce záleží.” |Buddha|

Dnes je 24. února 2016.

V pátek jdu na prohlídku nového prostoru v Holešovicích.

Doufám v to, že vše bude tak jak má být…

Bez konce.

Chci poděkovat všem lidem, kteří mě neustále podporují. Děkuji svým klientům, kteří tomu všemu dávají ten pravý smysl.

dopsáno 27.9.2016

A ani prostor v Holešovicích nevyšel. Po této zkušenosti se mi díky všem těmto okolnostem rozpadl tříletý vztah a odjela jsem zpátky do Chebu.

Ocitla jsem se na začátku. Neměla jsem studio. Partnera. Domov. Přišla jsem o vše. Proplakala jsem desítky nocí avšak něco jsem pochopila. Nepřišla jsem O SEBE.

Zhruba po týdnu v Chebu jsem měla nové studio. Přesně takové jaké jsem si kdy přála. Hojnost klientů. Hojnost všech prostředků a pocit svobody. Nekonečné svobody.

Gaia therapy studio je v dubnu 2016 otevřeno. Vytvářím nové plány a vize jak se stát ještě větší Gaiou.

Vytvářím vegan mýdla:

Vytvářím nové terapie:

Rekonstruuji prostory:

Jsem plná !!! Plná štěstí že se to všechno podařilo.

jsem nová

Každý měsíc mě navštěvuje více než 100 klientů z Chebu, Plzně, Karlových Varů, Německa a Prahy. Mám za sebou zhruba 2000 terapií. Do práce chodím každý den od 9:00 a v půl desáté odcházím 21:30. Připadá mi, že je to hojnost. Vše je v pořádku.

“Dělám, že je vše v pořádku. “ — život v iluzi

Mám krásné studio.

Plno klientů.

Finanční prostředky.

Profesní recenze.

Uznání.

Závazky.

Nemám čas.

Přítele.

Kamarády.

Osobní život.

Dovolenou.

JÁ se stávám GAIA THERAPY STUDIEM.

Všechny okolnosti ohledně Gaia therapy jsou v pořádku. Můj život je v pořádku.

Září 2016

Už zhruba rok bojuji s nedostatky pleti. Po tříměsíční léčbě jater se rozhodnu znova navštívit dermatologa…

CO SE DĚJE?

Najednou mám čas o všem přemýšlet.

Po týdnu jdu do práce. Nemám energii a chuť do života.

Nastává syndrom vyhoření.

Říjen 2016

GAIA THERAPY SE ZAVÍRÁ.

“Tak jak jsme svobodní si vybrat svobodu, jsme svobodní si vybrat nesvobodu.”

A já si vybrala nesvobodu. Žila jsem v iluzi, že já jsem Gaia therapy a že můj prvotní smysl je léčit lidi. Zapomněla jsem však na SEBE. Na to, že můj prvotní smysl je ŽÍT.

Nenapsala jsem tento článek proto, abych vzbudila ve Vás lítost směrem ke mě, ale proto abyste si uvědomili, co je v životě opravdu důležité.

JSTE TO VY.

VAŠE RODINY.

DŮVĚRA K ŽIVOTU

VAŠE OPRAVDOVÉ SNY

A….

OCHOTA PŘIJÍMAT ZMĚNY.

Hlavně nelpěte.

s láskou Všem

Vaše Em.

ČLOVĚK DOSÁHNE SVÉHO MISTROVSTVÍ VE CHVÍLI KDY JE PŘIPRAVEN SE VŠEHO BEZE STRACHU VZDÁT. KDY PŘESTANE LPĚT NA VŠEM, CO MÁ. KDY SE JEHO MINULOST NESTÁVÁ JEHO IDENTITOU. “

Všichni jsme v bezpečí.

VYHRÁLA JSEM.

JDU ŽÍT.

CESTABEZKONCE

jenže to není konec!

Rok 2017

Nové studio Cheb ❤ Prostě jsem nesmrtelná!

4 klienti denně

Čas na rodinu a kreativitu

„Život je ustavičný vývoj — společenský, politický, duchovní, ať na jakékoli úrovni. K tomu, aby se lidé vyvíjeli, je třeba, aby se měnili.
„Svět potřebuje především příklady, lidi schopné prožívat své sny a bojovat za své ideje.“

Máme nádherné studio v Mánesově ulici v Chebu ❤

Halina, Iveta, Omlena a já ❤

miluju TO!

9/10/2017

P E O P L E O V E R M O N E Y

❤ OBROVSKÁ ZMĚNA ❤

Zhruba před pár měsíci jsem došla s mými terapiemi k výraznému zdražení. Bylo to super. Pro mě. Byla jsem krásně ohodnocena za svou práci, kterou jsem vždy dělala na 100%, protože právě mé terapie jsou mou vášní. Ale …. Je zde velké ALE. Možná větší ALE než zde můžete vidět…

Vypadalo to asi takhle:

Terapie Těla 1000,-

Terapie Duše 1500,-

Brahmi therapy 3600,-

ALE………..

Když jsem před skoro pěti lety s tímhle vším začínala, otázka hodnocení byla jedna z těch prvních, kterou jsem řešila. Platím taky nájem, Breatharian ještě nejsem, takže musím něco jíst, řeším zkrátka ty samé věci a otázky přežití stejně jako vy všichni. Jsme lidé. A přežití je prvotním tématem našich životů.

„Ať jsi kdokoli a děláš cokoli, když něco doopravdy chceš, je to proto, že se toto přání zrodilo v duši Vesmíru. Je to tvé poslání na Zemi.“

Tenkrát mi do hlavy přišla po týdnech přemýšlení jedna filozofie. Říkám jí PEOPLE OVER MONEY — přeložila bych to asi následovně: „Na prvním místě jsou lidé, pak až peníze.“

Pohrála jsem si taky s myšlenkou, kterou jsem si jednou „omylem“ přečetla v časopisu Monty Rich a ta zněla takto:

„Buď mohu co nejdříve vydělat 200 000,- Kč a nebo, co nejrychleji pomoci 200 000 lidem.“

Jsem terapeutka, né bankéřka…

A já si tenkrát vybrala cestu.

….

Mojí cestou není na každém z Vás vydělávat, a to přesně proto, že si vážím vás, vaší důvěry ke mně. To, že si lehnete u mě na břicho a celí se mi odevzdáte, je pro mě obrovská čest a taky velký úkol. Zodpovědnost a taky moje Velká až obrovská cesta… Věříte v mé schopnosti. To není samozřejmostí.


„Život je někdy velmi skoupý, uplynou dny, týdny, měsíce a roky, aniž člověk zažije něco nového. Ale pak se otevřou dveře a dovnitř se vřítí lavina. V jednu chvíli nemáte nic, a najednou máte víc, než dokážete přijmout.“

A já také věřím, protože dnes mám za sebou přes 3000 terapií, a kdybyste si teď všichni stoupli před mý studio, já bych tak brečela vděčností. Vděčností za Vás. Protože jsem začínala s obrovským strachem, stokorunou v kapse, neuměla jsem mluvit s lidmi, bála jsem se, že to nedokážu…

Ušla jsem obrovskou cestu… a dneska se mohu otočit zpět a říct si: „Já to zvládla! ❤ Jsem tak šťastná.“

Sedím tu teď na židli, v mým starým pokojíku u mý mamky doma a celá ta cesta se mi promítá před očima. Stěhování se Praha — Cheb — Pády — Vzlety — ZKLAMÁNÍ — SYNDROM VYHOŘENÍ — VYČERPÁNÍ — KRACH atd., ale musím říct, že jsem pokaždé vstala a šla dál. Já sama, vlastně díky Vám. Protože náš smysl by měl být větší, než jsme my sami. Nadosobní, altruistický ❤

„Už jen žít deset minut denně v souladu se svým snem představuje pokrok.“

Chci, abyste mě mohl navštěvovat každý, ne jen ti, kteří mají velké výplaty. V červnu jsem začala s tím, že všichni senioři mají u mě terapie zdarma. „Opravdu nic neplatím?“ NE!

Rozhodla jsem se právě proto, protože každý ví, jak jsou důchody malé, a právě tito lidé terapii potřebují, potřebují dodat energii, otevřít se novým dnům a otevřít se opět životu. Říkám si, že mám elánu na rozdávání. Ale ne jen senioři, ale i Vy pracující lidé, děti, kdokoliv, my všichni to potřebujeme. Potřebujeme občas nakopnout, dostat impuls…

A já věřím v mé schopnosti. Absolutně!

„Když něco opravdu chceš, celý vesmír se spojí, abys to mohl uskutečnit.“

Zachránit život vám nemůžu, ale mohu Vám pomoc a udělám to moc ráda.

A tak zmenšuji nabídku služeb a zmenšuji i cenu mé základní terapie a tou je Rovnání páteře (Bezbolestné přeskládání páteře), Srovnání člověka ve všech úrovní. S touto terapií jsem začínala a vracím se k ní! Je to to totiž to nejlepší, co Vám mohu nabídnout. A nic míň Vám ani nabídnout nechci!

„Chci příležitosti pomáhat. A tou příležitostí jste VY.“

Blížím se pomalu, ale jistě ke svým snům a do dvou let chci opustit ČR. Vydat se opět na cestu, velkou, životní, jednou se vrátím… A budeme si vyprávět ❤. Možná napíšu knihu, chtěla bych. Bude i o Vás ❤

„Jednoho dne se probudíš a zjistíš, že už ti nezůstal žádný čas na to, abys dělal věci, které jsi vždycky chtěl dělat. Dělej je TEĎ.“

Mým prozatím největším snem byla Gaia therapy. A to jsem zvládla ❤ a ještě chvíli tu pro Vás budu. S láskou a vášní, protože je to ohromně nádherný vidět Vaše úsměvy při odchodu …

MILUJU TO!

„Každý člověk na Zemi, bez ohledu na to, co dělá, hraje vždycky hlavní roli v Historii světa. A obvykle o tom neví. (Alchymista)“

Nebudu se držet zkrátka, a nemluvit o svých pocitech. Jsme lidé! ❤ a to mě dělá tak moc šťastnou…

„Tak neváhejte. Čas na změnu je právě TEĎ ❤ a jediné, co v životě máme, je to TEĎ ❤ to co s obyčejných chvil vytváří nádhernou Věčnost ❤“

Jsem tu pro všechny.

I pro Sebe

Krásnou věčnost všem

Přeje Vaše

EM ❤