Kiek kainuoja kostiumas Hoi An?

Apie Hoi An grožį jau rašiau, kas skaitėte, matėte, šiek tiek susipažinote, kas ne, galite tai padaryti dabar. Buvau užsiminusi kuom dar garsus šis miestas, taip, tai siuvyklos. Gali apsisukti galva pirmiausia nuo gausybės vėliau nuo nežinojimo, kurią rinktis. Ar ši gera, ar kita, kur kokia kaina, kokybė ir tt., visų gi neišbandysi. Konkurencija nuožmi. Ir visgi mes nutarėme išbandyti, aišku ne tik dėl to, kad galėčiau papasakoti apie tai Jums, kad ir kaip tai būtų malonu daryti, bet dar ir dėl to, kad reikėjo, o kadangi jau buvome čia, kodėl gi ne, nebandęs nežinosi.

Žingsnis Nr. 1.

Iki jo buvo beveik dvi savaitės apsiuostymo, kur, kas ir kaip. Klausinėjome čia gyvenančių užsieniečių bandžiusių ir žinančių daugiau už mus. Taip pat domėjomės internete, TripAdvisor, puikiai pasitarnavo. Klientai palieka komentarus, dalinasi patirtimi iš vienų ir kitų vietų. Vienos tiesos nėra, visiems neįtiksi, bet iš daugumos gerų atsiliepimų matyt galima tikėtis gero ir atvirkščiai.

Žingsnis Nr. 2.

Nieko naujo nepasakysiu, turi ateiti ir žinoti ko reikia. Arba bent jau daugmaž, o įsiūlys vistiek. Atėjome žinodami, reikia vyriško kostiumo. Paprasto, klasikinio. Pageidavimas gera medžiaga ir nepasenęs modelis. Koks jis dabar, nelabai tiesą pasakius ir žinojome, bet tam yra google. To mums neprireikė, nes, patikėkite, čia dirba profės iš kartos į kartą. Pažiūrės, paklaus kokia proga ir bes pirštu į medžiagą ir modelį, bei patars dėl detalių. Mes kadangi paprasti klientai, neįnoringi sutikome su pasiūlymu. Žiūrėsime kas gausis.

Žingsnis Nr. 3.

Išsirinkus tuoj pat nuosekliai išmatuos, nuo iki, nepaprastai atsakingai. Šį darbą atlieka jau kita moteris, sistema suformuota, ne naujokės jos. Štai ir viskas. Tiesa, dar prie to pačio pasiūlė marškinius prie kostiumo, išsirinkome medžiagą. O štai ir batų katalogas, ,,mano vyras batus siuva”, tarp kitko prisipažįsta viena iš moterų (visos seserys). Na gerai, visai nieko, atitempia krūvą odos pavyzdžių, išsirenkome. Pėda ant popieriaus lapo, vyksta matavimas, vos tilpo (48, kaip ten bebūtų), primatuota — viskas. Kas čia dar? Ai, gi, diržas. Na taip taip, na aišku reikia, kaip gi kelnės be diržo, ta pati oda, kaip ir batų, nu tai taip, viskas kaip reikiant, nu bus gražus nors tu ką.

Žingsnis Nr. 4.

Tai jau kaip ir viskas, belieka sąskaita. Taigi. Štai čia atsakymas į nuskambėjusį klausimą pavadinime: vyriškas kostiumas —120 $; vyriški marškiniai — 28 $; batai — 42 $; diržas — 20 $. Iš viso — 190 $. Ir moki iš karto. Vat taip vat.

Žingsnis Nr. 5.

2 papildomi primatavimai ir atsiimi savo prekes. Mes neskubėjome ir nieko neskubinome, esu įsitikinusi skubantiems padaro greičiau.


Tai koks gi tas galutinis rezultatas? Jis išties puikus. Jeigu atvirai ėjau nusiteikusi taip vidutiniškai daug nesitikėdama. Ir jeigu ne rekomendacijos apie šią vietą, tiesiog einant gatve neužsukčiau vidun. Kodėl? Nes neatrodo patraukliai, nestovi akį traukiančios suknelės ir kostiumai. Koks galingas tas pirminis įspūdis… Miestas pilnas patrauklių vitrinų viliojančių užsukti. Moteriškiems grožiams medžiagų pasirinkimas čia ne koks, sau nieko neradau. Mano kita parduotuvė. Matyt jie ir koncentruojasi į kostiumus į marškinius sprendžiant vien iš medžiagų pasirinkimo. Kitas girdėtas gandas, jog daugumai skirtingų parduotuvių fabrikai, kuriuose siuvama, yra tie patys, taip, kad tie triukai, kuriuos bando prakišti turistams ne visada taiklūs, neva mes darome tik taip ir anaip, o kiti ne…. Yra keletas parduotuvių, kuriose įrengtos siuvyklos, jas pati mačiau, tai čia jau kita kalba, fabrikas nebe tas. Taigi, nuo galingų komentarų susilaikau kol kas, pirmas įspūdis tikrai geras, atrodo gražiai. Ir tiek kiek aš suprantu apie pasiuvimą, atrodo dailiai ir kruopščiai. O visa kita bus matyti ateity, kaip nešiosis, valysis. Beje, parduotuvė vadinasi ,,Miss Forget Me Not”.


Ačiū skaičiusiems. Jeigu patiko spausk mažą žalią širdelę žemiau 💚. Man bus malonu, o taip pat tai padės kitiems žmonėms rasti mano istorijas/pasakojimus.


One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.