İnşaat Firmalarının Satış Ofisi Tercihi Kompozit Metropol Konteynerler

Fugalı Konteyner normal standart konteyner dışında farklı malzemelerin kullanılması ile ortaya çıkan modern yapılardır. Dış kaplamasında betopan ve muadili ürünler kullanılır, betopan kaplı konteyner olması nedeniyle sağlam şık zarif görüntüler ortaya çıktığından pencere ve kapı çeşitleri ile dikkat çekmektedir. Suya ve dış ortamlara dayanıklı malzemelerden üretildiğinden kar kış gibi hava koşullarında etkilenmez ve sorun yaşatmaz. Dış boyası aynı iç ortamda olacağı gibi istenilen senelerde ortalama iki yılda bir boyanabilir. İç zeminde uygulanan parke ve minöfle kaplama ile sıcak bir ev ofis ortamı yaratarak diğer ürünlerden farklı olması ile tercih edilmesinde önemli rol oynamaktadır. Pencere ve kapılarda standart bir malzeme seçimi yoktur, isterseniz büyük camlar kullanılabilir. Genel olarak maliyetlerinde uygun olması açısından bu tür ürünlerde pvc doğramalar hem üretim hem de müşteri nezdinde tercih edilmekte, ayrıca hava akışından dolayı sıcak soğuklarda tam anlamıyla kapanma sağlamaktadır.

Büro Konteyneri ister satış amaçlı isterseniz çalışma ortamı oluşması bakımından modüler olduğu ve istendiği zaman sevk edilebileceği için en çok tercih edilen ürünlerin içerisinde yer almaktadır. Örnek olarak bir araç kiralama şirketimiz var alışveriş merkezleri ile anlaşma yaparak mevcut otopark veya bahçeye büro tarzında konteyner kullanarak hem maliyet hem de iş anlamında bütçemize fayda sağlayabiliriz. Normalde kiraların yüksek olması boş alan tutulması daha cazip olduğundan ufak bir yapı ile tüm işlemlerimizi yürütebilir çevreninde dikkatini çekebiliriz. Büyük camlı konteyner olacağı gibi istenilen ebatlarda cam çerçeve kullanılabilmektedir. Ayrıca tüm malzemeler TSE ve CE belgeli sektör lideri markalardan oluşmakta olup garanti kapsamında satışı yapılmaktadır. İç aydınlatmada standart armatür seçenekleri yerine led armatürler kullanılarak ferah aydınlık dikkat çeken yapılar tasarlanabilmektedir.

İnşaat Satış Ofisi temeli atılan binaların bulunduğu alana gelecek olan müşterilere örnek tip bitmiş maketleri veya sahayı gezdirmeleri için misafirlerini ağırlamalarını sağlayan kapalı alanlardır. Bu alanlarda gelenleri karşılamak için her türlü konforun olması satışın kolaylaşmasında etken rol üstlenir. Satış ofisi konteyner standart bir ölçüsü yoktur, ancak bulunan alanın genişliğine göre dizayn edilerek üretimi yapılır. İçerisinde wc mutfak veya odalar olması mümkün olup her zaman genişlik açısından belirlenen bir ölçüde üretilmesi isteğe bağlıdır. İç kaplamada pvc lambiri veya betopan kaplama kullanılabilmekte ve isteğe bağlı olarak montaj yapılacak alanda alçıpan yapılabilir. Sevk aşamasında sorun olacağı için çatlama kırılma gibi durumlar alçıpan kaplama tercih etmiyoruz. Betoban kaplama ofis olduğunda hem sağlam hem de şık bir ürün oluşmakta olup aynı bir ev ofis duvarı görünümünde karşımıza çıkmaktadır.