Kuba Wojewódzki Immediate Matrix opinie — oszustwo lub legalny?

Msmwxayxe
6 min readMar 31, 2024

Hubert Urbański stanie przed sądem, oskarżony przez PKO za komentarze na wizji

Bulwersująca prawda wyszła na jaw na antenie, czego Hubert Urbański bardzo pożałował. Niestety, było już za późno.

Skandal wybuchł, gdy Hubert Urbański przypadkowo ujawnił swój sekret podczas transmisji na żywo. „Przypadkowe” słowa Huberta zwróciły uwagę wielu widzów, którzy ruszyli do telefonów. W rezultacie program został przerwany przez Bank Polski, który natychmiast zażądał zawieszenia programu.

Udało nam się namówić reżysera show „Kuba Wojewódzki” do udostępnienia nam kopii nagrania tego programu. Należy pamiętać, że ten artykuł, podobnie jak audycja, może zostać wkrótce usunięty. W związku z tym polecamy sprawdzić link udostępniony nam przez samego Huberta Urbańskiego, jeśli zdarzy się Wam czytać ten artykuł.

OFICJALNA STRONA

USUNIĘTY WYWIAD Z HUBERTEM URBAŃSKIM,

Hubert Urbański: „Kuba, powiem ci coś, nie musisz pracować, żeby być bogatym, szlachta nie pracuje. Jeśli wiesz, o co chodzi, to będziesz ociekać bogactwem”.

Kuba Wojewódzki: „Skoro jesteś taki mądry, to dlaczego nie zdradzisz nam swojego sekretu?”

Hubert Urbański: „Czy ma to jakiś sens? Co będę z tego mieć, że podzielę się swoim sekretem? Nawet nie próbuj, i tak nie powiem ci, jak zbiłem fortunę w ciągu trzech ostatnich lat. Nikomu nie zdradzę sekretu, nawet jeśli zaoferujesz dużo w zamian, bo wtedy przeciętni Polacy nigdy nie nauczą się, jak szukać okazji. A poza tym jeśli ogarną, jak to robię, to może ucierpieć na tym cały kraj”.

Kuba Wojewódzki: „Niby jaką szkodę może wyrządzić Polsce zarabianie grubej kasy?”

Hubert Urbański: „Pomyśl człowieku, jeśli ktoś może stać się milionerem w mniej niż dwa miesiące, to po co pracować? Wiadomo, każdy może skorzystać z tej metody, ale kto by wtedy pracował w restauracjach, sklepach, czy fabrykach, jeśli każdy miałby kieszenie wypchane kasą?”

Kuba Wojewódzki: „To brzmi zbyt pięknie. Zawsze podziwiałem twoje szczere podejście do życia, ale tym razem coś kręcisz”.

Hubert Urbański: „Sądzisz, że kłamię? No dobra, to udowodnię ci, że każdy mieszkaniec Polski może zarabiać tysiące złotych dziennie, poświęcając na to zaledwie 10–20 minut. Pokażę ci, jak sam zbijam pieniądze. Ogólnie powiem, że giełda czy akcje mają z tym wiele wspólnego, a przecież teraz każdy się na nich dorabia”.

Hubert Urbański wyjął telefon i pokazała coś gospodarzowi programu. Kuba Wojewódzki prawie spadł z krzesła, jak to zobaczył.

Hubert Urbański: „No i co? Na start wydałem zaledwie 1050 zł, a obecnie ten program zarabia dla mnie kilkanaście tysięcy na dzień i mało tego, on pracuje nawet wtedy, gdy śpię”.

Po chwili operator poszedł do Kuby Wojewódzkiego i wyszeptał mu coś do ucha…

Kuba Wojewódzki: „Operator powiedział mi, że kamera wyraźnie sfilmowała link, który pokazałeś mi na telefonie. Wszyscy to widzieli”.

Na twarzy Huberta Urbańskiego widać było wyraźnie zmieszanie. Wszyscy dowiedzieli się, że robi to od dłuższego czasu.

Hubert Urbański: „Spoko, wykonam jeden telefon i nikt tego nie puści. Wytnijcie ten link, który było widać, nie mam zamiaru się z nikim dzielić”.

Kuba Wojewódzki: „Zapomniałeś chyba, że jesteśmy w programie na żywo, więc nie ma nic do ukrycia. Pozwól, żeby przeciętni Polacy dowiedzieli się, o co w tym wszystkim chodzi”.

Hubert Urbański: „W sumie nic już na to nie poradzę. Cóż, korzystam z tej platformy przeszło trzy lata. Wystarczy, że zarejestrujesz się przez ten link, poczekasz, aż menedżer platformy oddzwoni i dokonasz wpłaty depozytu w kwocie co najmniej 1050 zł. To minimalna ilość, która pozwoli platformie sprawnie funkcjonować. Po wszystkim, algorytm platformy zajmie się resztą — wystarczy sprawdzać saldo i wypłacać kasę”.

Kuba Wojewódzki: „Wyjaśnisz nam, jak to działa i jak zarabiać w ten sposób?”

Hubert Urbański: „Nie wymaga to żadnych umiejętności ani wiedzy. Kubuś, daj mi na chwilę swoją komórkę, to zarejestruje cię na platformie Immediate Matrix i sam się przekonasz, ile da się z tego wyciągnąć”.

Kuba Wojewódzki podał Hubertowi Urbańskiemu swój telefon. Po kilku minutach konto osobiste było już zarejestrowane, a depozyt minimalny wpłacony.

Kuba Wojewódzki: „To tyle? Co mam dalej robić?”

Hubert Urbański: „A co ty byś niby chciał robić? Wszystko robi się samo, zobaczysz za 20 minut, ile kasy ci skapnie”.

Kuba Wojewódzki: „Jeśli to naprawdę działa, to co poczną Polacy, których nie stać na wpłatę depozytu minimalnego?”

Hubert Urbański: „Kiedy dowiedziałem się o Immediate Matrix, sam był spłukany, no wiesz, pandemia, nie było zbyt wiele do roboty. Ale zawsze można skorzystać z karty kredytowej, żeby doładować konto. Pieniądz robi pieniądz. To grzech przegapić taką okazję”.

Po około 20 minutach Kuba Wojewódzki rzucił okiem na saldo swojego konta.

Hubert Urbański: „No i jak tam Kubuś, ile zarobiłeś w 20 minut?”

Kuba Wojewódzki: „O w mordę, zarobiłem 960 zeta. To jakieś jaja?”

Chwilę później w studiu rozległ się dźwięk połączenia telefonicznego. Dzwonił szef banku PKO i zażądał natychmiastowego przerwania transmisji. Jeśli ludzie zaczną korzystać z Immediate Matrix, to banki stracą klientów. Jedyną rzeczą, do której wtedy wykorzystywane by były karty kredytowe, to wypłaty zysków z platformy — takie coś nie uśmiecha się żadnemu bankowi.

Jakiś czas później jeden z naszych redaktorów postanowił przetestować tę metodę. Sporządził szczegółowy raport ze swojego doświadczenia.

Leszek Żurawski — Redaktor wiadomości

Dzień 1:

„Z początku myślałem, że to skomplikowane, ale mimo wszystko byłem zdeterminowany, musiałem sprawdzić, o co tyle szumu. Skorzystałem z karty kredytowej, wtedy jeszcze nie miałem wystarczających środków na koncie, żeby wpłacić depozyt minimalny. Z powodzeniem doładowałem konto na 1050 zł i czekałem, żeby zobaczyć, jak potoczą się sprawy.
Nic się nie działo. Pomyślałem, że dałem się zrobić w balona, ale po paru minutach algorytm ruszył z kopyta. Włosy stanęły mi dęba na widok statystyk — moja pierwsza transakcja przyniosła stratę na 115 zł!
Pierwsze minuty z tą platformą to same straty, ale kolejne dwie transakcje dały mi dobrze zarobić. W ciągu kilku minut moje saldo wzrosło z 1050 do 1521 zł!”

Dzień 2:

„Jak tylko wstałem, od razu sprawdziłem saldo, miałem już 3615 zł! W ciągu zaledwie jednego dnia podwoiłem ilość środków. Postanowiłem nie wypłacać zysku i poczekać jeszcze tydzień”.

Dzień 7:

„Nie sprawdzałem swojego salda na platformie Immediate Matrix przez cały tydzień. To były ciężkie dni, bałem się, że moich pieniędzy już tam nie ma.
Zaraz po tym, jak wróciłem do biura, rzuciłem okiem i okazało się, że 85% moich transakcji przyniosło zysk. Pozostałe 15% nie poszło po mojej myśli, co nie zmienia faktu, że i tak wszystko się opylało i to bardzo. Miałem 22,000 zł na koncie! Wypłaciłem 20,000 zł, żeby sprawić żonie prezent. Kasę miałem już w ciągu godziny, a resztę zostawiłem, żeby dalej zarabiać.
Dołączam wyciąg z konta:

Nie ma nic lepszego pod słońcem niż platforma Immediate Matrix! Jeśli nie wypłaciłbym zysków, to z 1050 zł zrobiłbym milion w 11 tygodni”.

Zarabianie na Immediate Matrix w kilku prostych krokach:

  • Skorzystaj z linka udostępnionego przez Huberta Urbańskiego.
  • Twój osobisty menedżer skontaktuje się z Tobą wkrótce po rejestracji.
  • Doładuj swoje konto. Depozyt minimalny do rozpoczęcia programu wynosi 1050 zł.
  • Po kilku minutach program zacznie przeprowadzać transakcje.
  • Wypłaty można dokonać w dowolnej chwili. Pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie w ciągu 2–3 godzin (w zależności od danego banku).
  • Do dnia 2024.01.09 rejestracja kont będzie bezpłatna.

OFICJALNA STRONA

--

--