Kredi kartı ile Nasıl Kentkart yüklemesi Yapılır

Türkiye sınırları içerisinde bulunan Büyükşehirlerin yeni sistemi kentkart işlemlerini daha geliştirilerek internetten kredi kartı ile kentkart yükleme işlemleri hizmeti verilmeye devam ediyor. Çoğu yerde okuduğum yazılardan esinlenerek sizlere kredi kartınız veya atm kartınızdan kentkart yükleme işlemi yapabilirsiniz anlatmaya çalışma istiyorum.

Herhangi bir bankanın Kredi kartı ile kentkart yükleme işlemleri her il ve ilçeye bağlı yükleme sitelerinden rahatlıkla yapabilirsiniz. Her ilin büyük şehir dolum noktalarından ve bayileri sizlere uzaksa ve kent kartınızda bakiye yoksa sıkıntı yapmayın internet sitelerinden kent kart yükleme işlemlerini yapabilirsiniz. Günümüzün internet çağı olduğunu hemen hemen hepimiz bilmekteyiz internette düzenlenen çalışmalar sonucunda geliştirilen banka alt yapılı kent kart yükleme sayesinde zaman kaybı ve vakit kaybı yaşamadan rahatlıkla yükleme işlemlerini yapabilme imkanları sunulmaktadır.

Sizlere kredi kartı ile kent kart yükleme konusunda bilgiler vermeye çalıştım sizde bundan sonra toplu taşıma araçlarını kulanmak iöin kent kart yüklemesi yapılan diğer dolum noktalarını birer birer harita üzerinden detaylı olarak anlatacağım. Takip etmeye devam ediniz

Kuruma ait web yükleme sayfasından yapılacak tüm ödemelerin 3D Secure ile gerçekleştirilmesi gerekmekte olup, 3D Secure Sistemi’ne kayıtlı olmayan müşterilerimizin öncelikle kayıt işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir. 3D Secure Sistemi ile alakalı detaylı bilgi almak için tıklayınız.

http://kentkartyukle.com/kredi-kart%C4%B1-ile-kentkart-y%C3%BCkleme.html