PTT İnteraktif Bankacılık

Son zamanlarda birçok bankacılık işlemlerinizi evimizden rahatlıkla yapabilmekteyiz. PTT’nin de verdiği hizmetlerle güvenilir bir sistem oluşturulmuştur. Çağın gerekliliği ve teknolojik nimetlerden yararlanılarak daha hızlı bir yapı oluşturuldu.

Bununla birlikte PTT’nin devlet güvencesi olması ve devlete yapılan ödemelerde ek ücret alınmadan çok kısa sürelerde ödemeler yapılmaktadır. PTT internet şubesi havale, eft işlemlerinde ve para transferlerinde daha kısa sürede işlem yapmaktadır. Bu kadar yarar sağlamasının yanında PTT internet girişi kullanışlı ve göz yormayacak şekilde tasarlanmalıdır. PTT interaktif bankacılık kurallarına uygun ve yüksek güvenlikli şifreleme metoduyla müşterisinin bilgilerini korumaktadır.

İnteraktif Dünya
 PTT interaktif hesapta daha rahatlıkla verilere ulaşmanızı sağlamaktadır. Hesabınızı kısa sürede oluşturduktan sonra PTT interaktif menüsünden kısa ve kolay açıklamaları ile birlikte işlemlerinizi gerçekleştirebilirisiniz. PTT interaktif girişi için TC kimlik numaranız ve sistem içerisinde oluşturduğunuz şifreyi girdikten sonra kişisel bilgileriniz hazır hale geçecektir.

Daha hızlı ve güvenilir işlemler açısından bilgilerinizi doğru girmeniz gerekmektedir. PTT web hizmetinden her türlü vergi ödemeleri, para transferleri yapabilirsiniz. HGS, OGS ve KGS sorgulamalarını gerçekleştirebilirsiniz. Kısa sürede hızlı işlemler yapmanızı sağlayan bir sistemdir. Hesap işletim ücretleri konusunda en avantajlı kurumdur.

PTT interaktif işlemlerde ayrıca PTT posta çeki hesabından ödeme yapılabilir. Ayrıca hesap hareketlerinizi indirebilirsiniz. Hesabınıza ait havale işlemlerinizi inceleyebilirsiniz. PTT interaktif menüsünde kargo ve posta takibi sağlayabileceğiniz alanda mevcuttur.

https://pttinternetbankaciligi.com/ptt-interaktif-bankacilik/