Hedefim Sensin Sansürsüz izle

Hedefim Sensin izle

Herkesin merakla beklediği hedefim sensin filmi çok yakında artık sinemada gösterime girecek. Sinema severler şimdiden merakla filmi bekliyorlar. Filmde Zekeriya Taştan (Ata Demirer) hayatını babasından kalan mesleği en iyi şekilde yürüterek para kazanan biridir. Zekeriya bu arada çiğ köftecidir. Zekeriya aslında çok iyi kalpli temiz bir çocuktur fakat çevresi onu yaptığı sakarlıklar sayesinde tanımış oldu. Zekeriya istemeden de olsa birgün İstanbul’un en büyük mafya babalarının birbirine düşmesine neden olur.

Olaylar bu saatten sonra başlar zaten komedi sahneleri bir bir arkasını bırakmaz diyebiliriz. Hedefim Sensin izle filminde Zekeriya artık bu mafya babalarından kaçmak için yöntemler aramaktadır. Bu sırada İstanbul yakınlarında bir adada yaşamaya karar verir ve burada aşkı tatmış olacaktır. İkilemde kalan Zekeriya bakalım filmde ne karar verecek.

Hedefim Sensin Sansürsüz İzle

Film daha sinemalarda yayınlanmamıştır ama yayınlandıktan sonra sitemizi takip etmenizi öneririz çünkü internete düşer düşmez film ilk fullfilmizleriz.net sitemizde olacaktır, keyifle izlemeye devam edin.

Fullfilmizleriz.net Sitesinin Pinterest üzerindeki paylaşımlarınıda takip etmek isterseniz aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Pinterest Paylaşımlarımız için TIKLA

Hedefim Sensin Filminden Birkaç Görsel

Hedefim Sensin Filminden Görseller 1
Hedefim Sensin Filminden Görseller 2
Hedefim Sensin Filminden Görseller 3
Hedefim Sensin Filminden Görseller 4
Hedefim Sensin Filminden Görseller 5
Hedefim Sensin Filminden Görseller 6