מהי הבחירה הטובה ביותר שלך לציפוי חרסינה לשיניים?

היתרונות והחסרונות של חרסינה לשיניים

שני אדרי
Draft · 3 min read


יש שיניים-פרנרים ישנם יתרונות וחסרונות רבים של פורניר מורכב לעומת פורצלן. חשוב להבין את המטרה של כל סוג פורניר ואת מה שהם ידועים בדרך כלל לתקן או לשפר.

פורנירים משמשים לתיקון הרווחים בין השיניים, כמו גם לתיקון שיניים מוכתמות לצמיתות (כתמים חיצוניים ופנימיים). הם ככל הנראה השיטה הטובה ביותר להסתרת סתימות מכוערות, העלולות להתרחש באמצעות עבודות שיניים זולות, או כתוצאה משחיקת מילוי לאורך זמן. לבסוף, פורניר הם כמעט תמיד הבחירה הראשונה לתיקון שיניים בצורה לא טובה, כך שניתן יהיה להחזיר את הביטחון שלהם בחיוך.

ציפוי חרסינה מורכב


שרף מורכב הוא חומר מילוי הדומה לצבע השיניים שלך, עם זאת, ניתן להפוך אותו לבהיר יותר כדי לסייע בהסתרת כתמים. ניתן להשתמש בחומר זה כדי להסתיר מילוי לאחר השלמתו, וניתן גם לעשות בו מניפולציות נוספות לכיסוי מעל שן, ויצירת פורניר.

היתרון של מרוכבים מתחיל בהחלט בנקודת המחיר, ותוכלו לראות בהמשך עד כמה יש הבדל מחירים דרסטי בין השניים. כמו כן, ניתן ליישם פורניר מורכב במהלך ביקור שיניים אחד. היתרון הבולט ביותר של מרוכב הוא שניתן לתקן אותו אם הוא פגום. החיסרון של פורניר מסוג זה הוא שלרוב הם לא ייראו טבעיים או מושכים כמו עמיתם החרסינה שלהם, והם בהחלט לא מחזיקים מעמד זמן רב. הם ישתנו לאורך זמן והם אכן נוטים לשבב ולהיסדק. למרות שבדרך כלל ניתן לצפות כי פורניר מורכב יושלם בביקור שיניים אחד, זמן הכיסא הוא בערך שעתיים עד שלוש שעות, תלוי בכמות העבודה הנדרשת. זה יכול להיות טרחה עבור אותם פגישות שיניים שמתרחשות בדרך כלל במהלך יום עבודה.

ציפוי חרסינה למינייט
ציפוי חרסינה למינייט, בהם, יש יתרונות רבים על פני מרוכבים. ראשית, הם נראים טבעיים לחלוטין, הערעור החזותי טוב בהרבה מזה של למינייט. כמו כן, חרסינה חזקה בהרבה ברגע שהיא מחוברת ומובאת לשן. ציפוי החרסינה לא נשחקת והם לא יכתים במהירות כמו מרוכב שרף, למעשה יהיה קשה ללחוץ עלייך להכתים את החרסינה אם הוא מתוחזק היטב.

החיסרון האמיתי היחיד למינייט, מלבד נקודת המחיר, הוא שברגע שנפסקו או נפגעו בכל דרך שהיא, יש להחליף אותם לחלוטין. אינך יכול לתקן חרסינה פגום. גורם חשוב נוסף שיכול להיחשב כחיסרון הוא שהתהליך בלתי הפיך. אמייל השיניים המקורי מחוספס ומופעל על מנת לפנות מקום למינייט. זה יגרום צורך קבוע ציפוי חרסינה למינייט.

לפרטים נוספים אתם מוזמנים לבקר באתר שלנו:

https://drmiri-picher.co.il/

https://twitter.com/marommusic