O Gece — Başlangıç

Başımı ne zaman gece yastığa koysam yaşadığım dünyanın hep en sevdiğim yabancı dizilerden biri olan The Walking Dead gibi bir dünya olmasını hayal ederdim, eğer öyle durumda olsaydık ne yapardım? ne yapardık?

Yine böyle bir gecenin ardından sabah olmuştu, normalde hiç huyum değildir ama içimden haberlere bakmak geldi ve gördüklerim karşısında çığlık atıp hem sevindim hem şaşırdım, tüm dünyada bir gecede yavaş yavaş yayılmaya devam eden MQK-27 virüsü olduğunu öğrendim.

Bizimkiler yine olayları abartmıştır diyerek detaylı bir araştırma yaptım diğer sitelerde gezdim ama evet olmuştu, gerçekleşmişti tüm dünyada yayılmaya devam eden MQK-27 virüsü gerçek bir zombi virüsüydü ve tıpkı filmlereki gibi ısırma gibi sebeplerden dolayı insanlara bulaşıyordu, ısırlan insanlar tedavi edilemez bir şekilde hastalanıyorladı sanırım belkide ölüyorlardı biran duraksadım o kadarda düşünmüştüm halbuki, böyle bir şey dünyanın başına gelince ne yapacağımı.

Hemen dışarı çıkıp etrafa bakmak istedim, ama korkuyordum bir zombiyle karşı karşıya gelebilirim diye o zaman ne yapabilirdim ki? hiç bir tecrübem yok, ne bıçak kullanabiliyorum ne de silah ama çıkmak istiyordum yanıma her ihtimale karşı bir bıçak alıp dışarı çıktım.

Devam edecek….

Show your support

Clapping shows how much you appreciated Mustafa Küçük’s story.