Blocklancer - Çok Karlı Serbestlik

Blockancer, Etherum belirteci platformunda Dağıtılmış Özerk İşler Borsası’dır, onların vizyonu, iş arama ve çeşitli projelerin tamamlanması için kendine yeten platformlar ile ilgilidir. Bu hem serbest çalışanlar hem de serbest çalışanlar için serbest çalışmanın biçimini değiştirecektir, bu nedenle bu platform yeterince yüksek maliyetli herkes için çok iyi olacaktır.

Serbest çalışmayı yapan kişiye serbest çalışan denir. Bağımsız çalışanların, işin niteliği nedeniyle bağlayıcı olmayan belirli bir aylık maaş, istihdam sigortası veya emeklilik garantisi yoktur. Serbest çevirmenler bazen sosyal medyayı gezerken veya bir çevrimiçi projektör sitesini ziyaret ederken internetten işler alırlar.

Bir blok tutucu ile, bir blokçunun ne olduğunu bilmeden bile kolayca bir iş bulabilirsiniz. Blocklancer pazar platformu hakkında bir çalışma bulabilirsiniz ya da serbest çalışan olarak itibarınızı geliştirin ve becerilerinizi ve becerilerinizi isteyen müşteriler doğrudan temas kurun.
Bu, serbest çalışanların hem müşterilere hem de serbest çalışan kişilere olan çalışma biçimini değiştirecek, bu yüzden bu platform yeterince yüksek olan herkes için çok iyi olacaktır. Bir blok tutucu ile, bir blokçunun ne olduğunu bilmeden bile kolayca bir iş bulabilirsiniz.

Blocklancer’ın pazar platformunda bir iş bulabilir veya itibarınızı serbest çalışan olarak geliştirebilir ve becerilerinizi ve becerilerinizi isteyen müşteriler doğrudan temasa geçebilir. Sadelik, bu platformun temel ilkesidir.

Garantili Ödeme
Blocklancer’da işten% 100 memnun kalırsanız veya belirli kilometre taşlarına ulaştıysanız ödemeniz yeterlidir. Bir anlaşmazlık olması durumunda, belirteçler karar vereceklerdir. Tek taraflı kararları, taraflı otorite ve haksız bir para kaybı ile bir daha asla karşılaşmayacaksınız.

Anlaşmazlıkların Adil ve Otomatik Olarak Çözümü
Anlaşmazlıklarınızı tekrar çözmek için tek bir otoriteye asla güvenmeyin. Kararımız, simge sahibi mahkemesi (THT) ile binlerce simge sahibinin elinde yatıyor ve adil bir karar garanti ediyor.

Düşük Ücretler
Ücretlerimiz iş başına sadece% 3'tür, diğer freelance web sitelerindekinden birkaç kat daha düşüktür. Serbest dolaşım nihayet para kazanmanın kârlı bir yolu olacak ve de güvenilir.

Sansür yok
Blok zinciri nedeniyle iş teklifleriniz hiçbir koşulda silinemez. Siyasi doğruluk ve kişisel hisler artık bir rol oynamaz, çünkü blok zinciri bozulmaz.
Ticker: LNC
Mevcut en az 200 milyon kullanılabilir simge

Platform: Ethereal(Ethereum)
Bu simge Ethereal akıllı sözleşme platformunda crowdsale şeklinde herkese satılacak. Ethereal’e sahip değilseniz, bu simgeyi satın alamazsınız. Borsada satın alınabilecek cüzdan eteminizin içeriğine dikkat edin2 biliyoruz ki poloniex, bitrex ve benzeri.

Ethereum dengesine sahip olduğunuzda, destekçisi olarak katılmak için bu simgeyi kendi icblood crowdblade sitesi aracılığıyla doğrudan satın alabilirsiniz. Satışın ilk saatinde gösterge, 15,000 LNC ila 1 ETH (0 LNC başına 0,02 $) oranında sunulacaktır.

İlk 10 milyon Token Blocklancer için bir saat 10,000 LNC’den 1 ETH’ye (LNC başına 0.025 $) dönüştüğünde ve bu oran satılan her 10 milyon jeton için% 1 düşecektir. Geliştirici tarafından % 10 Token kaydedilecek ve% 2 Bounty için ayrılmıştır. Satışlardan sağlanan paranın % 35'i Blocklancer platformunu geliştirmek için kullanılacaktır.

Fonların % 10'u genel yönetim için kullanılacaktır. % 40'ı pazarlama, platformun itibarını iyileştirme ve bu kripto itibarını geliştirme maliyeti için ayrılmıştır. Gerekli tüm yazılım lisansları için% 2 BT altyapısı için% 3 kullanılacaktır.

Ico kampanyası

5 Ağustos 2017 — (05/08/2017) Ico başlıyor

Youtube videosu :

https://www.youtube.com/watch?v=Iq5VG2LYS3I

Daha fazla bilgi için web sitesi ziyaret edip ve üye olabilirsiniz.

Web sitesi :

https://www.blocklancer.net/

Yol haritası : https://www.blocklancer.net/#join

Twitter : https://twitter.com/blocklancer

Facebook : https://www.facebook.com/blocklancer

Daha Detaylı bilgi ve Teknik İnceleme: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1974481

Like what you read? Give tlcash a round of applause.

From a quick cheer to a standing ovation, clap to show how much you enjoyed this story.