FootballCoin-Yatırımcılar için XFC Blok zinciri ile birleşen Fantezi Futbol Menajerlik Oyunu

FootballCoin, bu menejerlik oyununu gerçekten çok seveceksiniz.

FootballCoin, blokzinciri üzerinde geliştirilen ve kendi kripto varlığına sahip olan bir futbol menajerlik oyunudur. Oyun gerçek veriler üzerinden ilerliyor. FootballCoin (Kısaltması: XFC). Maçlarda gösterdiği performansa göre puan toplanıp ve yarışma içerisinde bulunan ödüller kurulan takımlara paylaştırılacaktır.

Yarışmalar gerçek futbol müsabakalarıyla eş zamanlı bir işleyiş halindedir. footballcoin’in lisansını almış olduğu Avrupa nın profesyonel liglerinde takımlarımızı kurup yarışmalara katılarak XFC kazanabilme şansımız var.

Toplam 1 milyar adet ile sınırlı XFC ile yapılan tüm işlemler Counterparty blok zinciri üzerinden yapılacaktır

XFC nedir ? https://www.footballcoin.io/tr/about-footballcoin/what-is-xfc/

Footballcoin manajerlik oyununda bulunan lisansı alınmış Ligler

İngiltere -Premier lig, İtalya-Seri A, İspanya-La Liga olmak üzere şuan üç lig bulunmakta gelecek sezondan itibaren lisansı alınmış diğer avrupa ligleride bu manajerlik oyununa eklenecektir.

FootballCoin oyunu oynama ve Taktikleri belirleme

Footballcoin futbol menajerlik oyununda takımınızı oluşturmak için FootballCoin oyununda listelenen farklı liglerden profesyonel oyuncuları seçmeniz gerekecek.oyuna contests den girip

listelerdeki oynayabileceğiniz oyunları seçebilir ve kadro oluşturabilirsiniz..

Taktikleri belirleme

Taktikleri belirlemede değişik formasyonlar bulunmaktadır. mesela örnek vermek gerekirse 4–4–2, 3–5–2, 4–3–3 gibi.. sahadaki 11 dışında Asistan manager, Kaleci, Defans, Orta Saha ve Forvet olmak üzere birer yedek oyuncu belirleyeceksiniz.

Her footballcoin takımları, gerçek futbol oyunlarında seçilen oyuncuların performanslarına dayanarak puan kazanır. Bir gol atma, gol pası verme, seçtiğin kalecinin gol yememesi veya Kart görmeden maçı bitirme gibi olumlu olaylar takıma puan kazandıracaktır. Sarı / kırmızı kart almak, gol atmak veya ceza almamak gibi olumsuz olaylar takımın puan kaybetmesine neden olur.

Skorlama, başlangıçtaki 11 oyuncuya ait bireysel skor, 4 yedek oyuncunun her biri tarafından atılan toplam puan sayısının% 50'si ve asistan oyuncu tarafından elde edilen puanlarla (oyun sıralamasına göre) hesaplanacaktır. Yüksek puanlar kazanacak verimli oyuncularla bir takım kurabilirsiniz.

Footballcoin(XFC) Tokenlerinin Dağıtımı nasıl yapılıyor ??

XFCCoin’lerin %20’si (İlk yıl kullanılmamak üzere) yatırımcılar için ayrılacaktır. %10’u marketing reklam ve tanıtım faliyetleri kullanılacaktır. %5’i oyun partnerleri için ayrılmıştır. %5’i oyun içerisinde oyunun beta katılımcılarına ve oyunculara ödül olarak dağıtılmaktadır. %60’ı belirli aralıklarla ilerleyen zamanlarda satışa sunulacaktır.

Detaylar => https://www.footballcoin.io/tr/economy/xfc-distribution/

daha detaylı bilgi için bitcointalk forum Footballcoin ilgili konuyu ziyaret edebilirsiniz.

Footballcoin ilgili Twitter ve Facebook adreslerine ulaşabilirsiniz.

Twitter https://twitter.com/xfcfootballcoin

Facebook https://www.facebook.com/xfcfootballcoin

video https://www.youtube.com/watch?v=XBtnNrzVQbY

video https://www.youtube.com/watch?v=_giwYLLFxoE

FootballCoin site https://www.footballcoin.io/

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.