Przemiana Hinaty w „niegrzeczną dziewczynkę”

Lubię grać w gry o Naruto, uwielbiam motywy z tej gry. Gram ostatnio w Naruto Online, podobają mi się liczne umiejętności, które można dowolnie zmieniać i dostosowywać do całej drużyny. Dopasowanie umiejętności i pozwala wzajemnie uzupełniać ninja w szyku. Do drużyny można dobrać wielu bardzo ciekawych ninja.

Hinata jest nieśmiała, cicha z uprzejmym, łagodnym głosem. Jest miła i nieagresywna. Za każdym razem kiedy widzi Naruto pl, czerwieni się. Jeżeli powiedzielibyśmy, że ta postać zamieniła się w wybuchową i niemiła, niegrzeczną dziewczynkę”, to uwierzylibyście, że to ta sama osoba?

W świecie Naruto w trakcie pogrążania się w Nieskończonym Tsukuyomi, wszystkie wydarzenia w świecie snów Tentena dzieją się w odwrotności, a wszystkie postacie są swoim lustrzanym odbicie. Neji jest prawdziwym playboyem, Sasuke gangsterem, Naruto jest uwielbiany przez całą wioskę, Kiba uwielbia koty, Shino nie lubi robaków etc.

W tym świecie Hinata nie znosi Nejiego i uważa go za hańbę klanu. Mówi również o tym, że jeśli jeszcze raz ujrzy go korzystającego z Byakugana do podglądania biorących prysznic dziewcząt, to sama mu wyłupi oczy. Dlatego Neji nie bardzo darzy sympatią tę dziewczynę. Po zmianie charakteru, przestała również czerwienić się na widok gry Naruto, wręcz wprost wyznaje mu swoje uczucia i wdaje się w otwarty konflikt z Sakurą. Tak, w tym świecie Sakura również lubi Naruto!

W śnie Tentena Naruto do złudzenia przypomina Czwartego Hokage. Mimo zamiany w niegrzeczną dziewczynkę, Hinata wciąż darzy miłością Naruto.