Птахи та квіти на факультеті
Раніше я вже писала про фотовиставку, створену майбутніми журналістами. Студенти мистецького пішли ще далі: вони виконали на стінах університету яскравий розпис.

Над проєктом працювали Вікторія Слющенко, Карина Рябець, Марія Шумілова та Людмила Савочка під керівництвом викладачки, Лариси Гарбузенко. Разом вони розписали три стіни на четвертому поверсі п’ятиповерхового корпусу ЦДПУ. Робота над проєктом (від задуму до результату) тривала близько місяця: з перших днів травня до початку червня.

Про втілення проєкту вдалося розпитати одну з художниць, Людмилу Савочку. Ось що вона розповіла:
— Стіну я розписувала під час навчання на 3-му курсі, в межах завдання з етнодизайну. Поверхні для розпису надав факультет філології та журналістики. Власне, ідея була їхня: ми створили ескізи за їхніми побажанням. Потім внесли корективи та затвердили остаточний варіант. За ним надалі й працювали.
— Разом чи осібно?
— У кожної з нас була “своя” стіна для роботи над розписом. Але ми могли розраховувати на допомогу. Мені з виконанням допомагали Лариса Володимирівна, як керівник проєкту, та Максим Реплянчук — одногрупник і друг. Безмежно вдячна йому за це.
— Поділіться враженнями від роботи: як це було?
— Працювати з таким масштабом — неймовірно цікаво. На той час це була перша стіна, яку я розписувала. Було складно, робота тривала досить довго, але я задоволена і процесом, і результатом. З радістю повторила б цей досвід.

Дівчата демонструють, що навчальні проєкти — це не лише “склав і забув”. Іноді вони дозволяють зробити наш світ трохи ліпшим: яскравішим, комфортнішим. Щоразу, коли йду на кафедру, милуюся їхньою роботою, а тим часом очі відпочивають від буденності. Як на мене, це варте вдячності.