BIG BANK PLENTO TAURĖ. ŠIAULIAI.

2016–07–31

Statistika:

Atstumas 49,4 km

Vid. greitis 33,4 km/h

Vid. pulsas 167 bpm

Sukilimas 466 m

Treniruotės

Ant asfalto šiemet buvau išlindęs tik tris kartus.

Su MTB dirbu nesistemiškai, epizodiškai.

Taip, kad nėra čia ko reziumuoti. Plentinio įgūdžių nulis, bazės nulis. Ekspektacijos taipogi buvo nulinės ;)

Performancas

Gediminas su Nerijumi sakė, kad svarbiausia nevažiuoti vienam, kabintis į savo lygmens peljetona ir, sakė, viskas bus gerai. O tų peljetonų, sakė, trasoje bus kokie 3–4. Startavęs iš galiorkos, su vaikais važiuojančiais vieną ratą, pusę distancijos bandžiau spausti ir atrasti tą savo peljetoną, tačiau bergždžios buvo mano pastangos…Pusę distancijos pravažiavus 34/35 km/h greičiu nuleidau rankas ir sėdau ant rato keliems pusėtinai važiuojantiems dviratininkams (female/male mix). Sakau gal grupiniame bus lengviau to peljetono ieškoti. Deja, nieko kito, apart lavonėjančius dviratininkus, mes nebepagavome. Nors principe, daug aplenktųjų sėdo mums ant rato, ko pasėkoje susiformavo padori 20 lavonų grupė, nu irgi ale peljetonas. O mano didžiausiai nuostabai, prieš pat finišą, kokie keturi gale besimaskatavę varžovai parodė vidurinį pirštą ir šoko į priekį, tad sugeneravęs kažkiek pykčio juos atsilenkiau. Principe, plento debiutas pavyko.

Maistas

-3 geliukai

-Vandens beveik negėriau, nes nebuvo kada, o ir apskritai nespėjau ištrokšti. Tad klausimas ar mėgėjų trasoje to vandens apskritai reikia.

Techninė pusė

-Atsarginės kameros, įrankių komplekto ir pompos nesivežiau. Kolegos sakė nereikės, nes prakolas yra automatinis feilas.

-Slėgis — 8.

-Novatec stebulės geriausia mano investicija į dviratį.

-reikia garmin laikiklio ant vairo, nes nuo rankos sekti duomenis labai nepatogu, o ir pavojinga.

Trasa

Žiauriai fun. Nežinau, kaip kitos plento taurės trasos atrodo, bet čia liūdėti nebuvo kada. Trasa kalvota, dinamiška, greita.

Ateičiai

- daugiau treniruotis;

- vandens poreikį įvertinti atskirai kiekvienoms varžyboms;

- trasoje mažiau tinginiauti, daugiau dirbti. Manau galėjau dar + 10 beats per minute užsikelti.

- alaus kiekio galima nemažinti.

���@]�