נסיעה לחו”ל

תכננתם לנסוע הקיץ לחו”ל? בחרתם פרטנר לנסיעה, בחרת יעד, ואפילו כבר קניתם כרטיסי טיסה כולל מלון וכולל אוטו. נהדר! מזל טוב, כעת נשארה דילמה אחת והיחידה איך לוקחים מספיק דברים איתך לנסיעה, גם שלא יהיה כבד אבל גם שלא יהיה מחסור, איזה עוד דברים צריך לעשות לפני שטסים — לנתק את הטלפון? לעשות ביטוח? כל כך הרבה התעסקויות שצריך לזכור. אנחנו נעשה לכם סדר, אל חשש.

הדברים ההכי חשובים שיש לבצע לפני נסיעה:

- לבדוק האם חבילת הסלולארי שלכם תקפה גם ביעד בו אתם תהיו. חשוב מאוד לעשות שיחה “יחסינו לאן” עם החברת התקשורת שלכם ולוודא במדויק מה כולל ומה לא, כי שמענו מספיק סיפורים על חיובים של אלפי שקלים על רק הודעת ווצאפ אחת לאמא.

- חשוב מאוד לבטח את עצמכם בחברות ביטוח רציניות ומוכרות. ביטוח נסיעות יכול מאוד להקל במידה ויקרה לכם בעיה בריאותית (חמסה חמסה חמסה). קיימים הרבה אפשרויות לביטוחים לנסיעות, הכול בהתאם ליעד אליו אתם נוסעים.

- יומיים לפני הנסיעה כדאי מאוד לבדוק את המזג האוויר במקום אליו אתם נוסעים. לפעמים קורה מצב בו המדינה לרוב קיצית, אבל דווקא בימים בהם אתם תגיעו (חוק מרפי) ירד גשם קיצוני.

- תבדקו אם הדרכון שלכם בתוקף, עדיף לעשות את זה שבועיים לכל היותר לפני הנסיעה, כי אתם לא רוצים לראות את המטוס שלכם ממריא ואתם לא עליו.

הדברים הבסיסים אלו אולי נראים לנו כטריויאלים, אבל היו אינספור מקרים בהם האנשים שכחו דבר כזה או אחר, ומרפי חברינו הטוב תמיד אבל תמיד מפתיע כשהוא לא צריך.

מקווים שהטיול שלכם יהיה בלי הרבה תקלות, אלא רק מלא בחוויות וכייף חיים.

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.