İşyeri kuracaksınız veya ofis sandalyelerinizi değiştireceksiniz. Ofisimizde bilgisayar başında çalışırken bize arkadaşlık eden ofis koltukları nasıl üretiliyor?

Eski zamanlarda ofis koltukları imalatında kontra kalıplar üzerine sünger döşenerek ofis sandalyesi imal edilirdi. Ancak, teknolojinin gelişimi ile birlikte koltuk sektöründe de büyük gelişmeler olmuştur. Günümüzde kullanılan üretim aşamaları şu şekildedir.

Ofis koltuğunda kullanılan omurga (ana gövde) kısmı metal karkaslar üzerine polüretan sünger döşenmiş şekilde temin edilmektedir. Bu konuda hammadde imalatı yapan bir çok firma bulunmaktadır. Türkiye ofis koltukları için hammadde üretiminde oldukça ileri bir aşamaya ulaşmıştır. Bir çok dünya ülkesine ihracat yapılmaktadır. En iyi kalite için yerli hammadde tercih edilmelidir.


#ofiskoltukları #ofissandalyeleri

Türkiye ofis sandalyeleri koltuk ürünlerinde yeni teknoloji ile üretimi yapılan ürün tasarımları ve fiyatları.

Ofislerde masa başında çalışma yapan personelin en çok talep ettiği unsurlardan birisi ofis sandalyesinin ergonomik ve kullanışlı olmasıdır.


Yeni tasarım modern ofis mobilyaları bu yılın tasarımları eLsa şirketi ürünleri görücüye çıktı. Best of kalitesiyle ve ucuz fiyatlarıyla yüzlerce ofis masası ve ofis sandalyesi model ürün tasarımı piyasaya sunulmuştur.

Tasarımı yapılan yeni ofis mobilyası modelleri

  • Vip makam takımlarıahşap makam masaları modelleri kolleksiyonuna otantik zamanlardan esinlenerek yeni makam takımları eklendi. görünüm olarak eskiye dönüş otantik tasarım, ürün malzemesi ise günümüz koşullarına uygun üst kalite malzeme seçilerek imal edildi.


Yeni bir iş kuracaksınız, ofis mobilyası için kalite ve fiyat ortalaması en iyi ürünleri satın almak için ne yapmalı?

Ofis mobilyam sıradan olmasın, en iyi ofis masası ve ofis koltuğunu satın almak istiyorum! Bunu başarabilmek için öncelikle çalışacağınız doğru firmayı bulmanız gerekiyor.

İşyeriniz sizin için geleceğinizi belirleyecek hayatınızdaki en önemli unsurlardan biridir. Bu yüzden spot ürün satın almayı unutun! Evinizdeki mobilya dekorasyonuna ne kadar önem veriyorsanız işyerinizdeki mobilyaya da o kadar önem vermelisiniz.

Hiç düşündünüzmü, işyerinde harcadığınız zaman evinizde harcadığınız zamandan çok daha fazla olmaktadır.

Ofisinize girdiğiniz zaman iç açıcı, görsel açıdan modern ve kaliteli, aynı zamanda konforlu ofis mobilyası…


Ofis masaları ve buro sandalyeleri

Modern tasarım makam odası takımları, ergonomik ofis koltukları ve tekerlekli ofis sandalyeleri imalatı.


Büro için en güzel ofis mobilyaları üretimi yapıyoruz. Kaliteli ofis masaları, fileli koltuk ve ofis sandalyeleri, ofis dolapları, call center mobilyaları, toplantı masası ve makam masaları, ahşap yönetici masaları, seperasyonlar, ofis bölmeleri, paneller ve diğer tüm ofis büro mobilyası malzemeleri. Kalite ve uygun fiyat performansı sunan şirket.

20 yıldan fazla deneyime sahip olan büro mobilyası imalatçısı ürünleri istanbul daki modern tesislerinde üretim yapılıp tüm dünya ülkelerine dağıtımı yapılmaktadır. İstanbul içi ofis malzemeleri teslimatları ücretsizdir. Ofis mobilyanızı getirip işyerinize kuruyoruz. Ergonomik fileli ofis koltukları demonte olarak getirilip işyerinizde montajı ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

#ofismobilyalari #ofismasaları #ofiskoltukları #filelikoltuk #callcentermobilyaları


Ofis koltukları arıyorsanız bu koltuk tam sizin için.

Dünya CE standartlarında full otomatik mekanizmalı ofis makam sandalyesi. Tekerlekli ofis koltuğu ürünümüz 3 yıl garantilidir. Ayarlı kolçaklı, file kumaşlı terletmeyen döşeme, Dünyanın en kaliteli koltuk model eLsa mağazalarında satışa sunulmuştur.

Pilord makam koltuğu, en kaliteli ofis koltukları en düşük fiyatlarla ücretsiz kargo eLsa office furniture web sitesinden online sipariş verin.


Panel sistemleri & call center mobilyaları üretimi

Çağrı merkezi mobilyaları üretimi yapan eLsa Office Furniture ses yalıtımlı panel seperasyon sistemi ile imal edilmiş profesyonel seri call center masası modellerini sunar. Tüm Türkiyeye dağıtım ve montajını yapıyoruz. Üretici firmayız. Tüm panel sistemi ve çağrı merkezi mobilyası fabrikamızda üretilmektedir.


Ofis sandalyeleri üretim ve ithalatı yapan eLsa office furniture ürünlerinden yeni model fileli koltuk modelleri web sitemizde satışı başlamıştır. En yeni fileli ofis koltukları en ekonomik fiyatlarla istanbul içi adresinize kadar ücretsiz kargo teslim edilmektedir.


Kaliteli malzeme kullanılarak modern tasarım ofis mobilyası üretimi yapan eLsa office furniture 22 yıldan fazladır Türkiyenin büro mobilyaları ihtiyaçlarını karşılayan fabrikadır.

Modern ofis mobilyaları ürünlerimiz tasarım ekibi tarafından oluşturularak en güzel ofis mekanları oluşturup başarılı dekorasyon projelerine imza atıyoruz.

Elsa Ofis Mobilyaları

Ofis mobilyaları ve büro mobilyaları üretimi. Modern ofis masaları ve ofis koltukları üreticisi. #ofismobilyaları #ofiskoltukları #çağrımerkezimobilyaları

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store