selam.

selam.

bu seriyi kaç kişi okur bir fikrim yok, ama heyecanlıyım. dünyanın en üşengeç insanlarından biri olarak umuyorum ki üşenmem.

henüz 24 yaşında bir reklam yazarıyım. junior’un jun’u kadar kısa bir kariyerim var. aynı zamanda gençliğimin önemli bir kısmını football manager oynarken harcadım. futbol delisiyim. yapay futbol seyircisi değilim, 3 büyüklerden sadece beşiktaş’a biraz sempati duyarım, onun dışında GENÇLERBİRLİĞİ taraftarıyım, maçlara genelde giderim.

futbol delisi olmak nasıl oluyor onu da anlatayım; hayatta karşılaştığım bir durumu özetlemek için futbol içinden bir örnek bulabiliyorum. hatta kariyerimdeki ilk ödülümü aldığım iş, bir deterjan markası için yaptığım bir ilandı, ama anlatım ezeli rekabetler üzerindendi. yani bir şekilde bağlantı kurabiliyorum, bu da kanıtlarımdan biri.

reklamcı olmaya lise 4'te karar vermiştim. futbol delisi olduğum için mi reklamcı olmak istedim, yoksa reklamcı olmak istediğim için mi futbol delisi oldum bilmiyorum ama yaklaşık 1 sene önce fark ettiğim üzere reklamcılık ve futbol birbirinin aynısı. bu seride (eğer üşenmezsem) bununla ilgili şeyler anlatmaya çalışacağım, umarım başarırım.

dünya kupasına kadar epey zaman var. belki de 2018 dünya kupasında bir mucize ile büyük başarı elde edeceğiz, hatta belki de bunun öncesinde cannes 2018'den onlarca ödül, 5–6 grand prix ile döneceğiz, kim bilir? şu an mucize gibi görünse de böyle bir ihtimal mevcut. neden olmasın?

kısa süre sonra konuya giriş yapmayı planlıyorum.

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.