Okna Rolety Nowy Sącz

Okna, rolety Nowy Sącz
Firma Dako Complex z siedzibą w Nowym Sączu działa na rynku już od 20 lat. Każdego dnia staramy się budować zaufanie naszych klientów, bo zadowolony klient jest dla nas najważniejszy. Lata pracy pozwoliły nam na zdobycie ogromnego doświadczenia w branży okien, drzwi, bram garażowych i rolet. Pracujemy wyłącznie na produktach o najwyższej jakości. Naszym głównym partnerem biznesowym jest firma Dako — producent drzwi, okien, rolet i bram garażowych. 
Jeśli chodzi o okna i rolety w Nowym Sączu http://dako-nowysacz.pl/ powinno wybierać się tylko i wyłącznie producentów o ugruntowanej pozycji na rynku. Daje to gwarancję jakości i ceny, a także satysfakcji dla nas oraz naszych klientów. 
Dako Complex to nie tylko okna, rolety w Nowym Sączu http://dako-nowysacz.pl/oferta/ to także bogata oferta parapetów do naszych okien, rolet wewnętrznych i zewnętrznych, bram garażowych, a nawet materiałów wykończeniowych takich jak: kleje, zaprawy, silikony, czy narzędzia. Każdy prężnie działający budowniczy amator, ale i profesjonalista znajdzie coś dla siebie. 
Wymiana okien to nie lada inwestycja, dlatego dobrze się do niej przygotuj. Skontaktuj się z mami. Zastanawiasz się co zyskasz w zamian? Gwarantujemy bezpłatny pomiar, na który możesz się umówić już dziś. Wystarczy, że wykręcisz numer, który dostępny jest na naszej stornie internetowej. 
Montując okna nie zapomnij o roletach. Masz dwie opcje do wyboru. Zewnętrzne, wykonane z aluminium, zabezpieczają twój dom przed włamaniami, hałasem, utratą ciepła, ale te przed ostrym światłem dziennym. Wewnętrzne, nazywane też tekstylnymi, wykonane są z rożnych materiałów ułatwiających utrzymanie ich w czystości. Dają możliwość „regulacji” ilości światła jaka wpada do domu, ale też stanowią ciekawy element dekoracyjny. Dako Complex posiada szeroki wybór kolorów i wzorów, tak by każdy mógł dopasować coś do swojego wystroju. 
Już nie długo lato. Grube kurtki odejdą do lamusa. Każdy dzień będzie ciepły i słoneczny. Tą letnią idyllę może zmącić tylko jedno…uparcie latający wokół nas komar. Ale i na to, Dako Complex ma swoje rozwiązanie. System moskitier okiennych i drzwiowych zabezpieczy ciebie i twoja rodzinę przed niechcianymi gośćmi. Od tej pory żaden owad nie przerwie waszego snu, nawet przy szeroko otwartych oknach.
Okna i rolety z Nowego Sącza to najlepsze rozwiązanie dla osób, które stawiają na jakość, solidność i precyzję wykonania. Zapraszamy do skorzystania z sezonowych promocji. Informujemy również, że na każdego klienta czekają atrakcyjne ceny.

F.H.U.R COMPLEX Stanisław Sawicki 33–300 Nowy Sącz ul. Lwowska 53 TEL. 18 441 66 99

http://dako-nowysacz.pl/

Like what you read? Give OknaRoretyNowySącz a round of applause.

From a quick cheer to a standing ovation, clap to show how much you enjoyed this story.