Daha Fit Daha Sıkıcı Vücut İçin Eliptik Bisiklet

Koşu bandı

Larry D.Miller tarafından icat edilen ve 1990’larda piyasaya giren eliptik bisiklet; koşu bandı, merdiven tırmanma, egzersiz bisikletleri hareketlerini kendi bünyesinde toplayan eklemlerinize baskı uygulamadan hafif yada ağır tempolu çalışabileceğiniz tek başına eşsiz bir ekipman diyebiliriz.


Yüzücü Mayosu İle Yüzmekten Daha Fazlası

Yüzme mayoları profesyonel yüzücülerinde tavsiye ettiği su üzerinde ki akışınızın hızlanmasını sağlayan ve içerisinde çeşitli günümüz teknolojisini de barındıran su altı kıyafetidir. Yüzücü Mayosu hakkında kısa birkaç bilgi içerikli madde sıralayacak olursak;

· Güçlü ve kaygan materyaller sayesinde sürtünme katsayısı azalır.

· Vücudunuzu saran yapısı yüzerken size özgürlük sağlar.

· Terlemeye neden olmaz, oksijen tasarrufu sağlar

Koşu Bandı Nasıl Seçilmeli?

Özellikle kış aylarında doğa yürüyüşlerinden ve hava şartlarından dolayı günlük koşusundan mahrum kalanların tercihi olan koşu bandı, kondisyon kazanmanız, vücut yağlarını yakıp daha ince ve sıkı görünmeniz için en gerekli spor aletlerinden biri. Kişi kendi ağırlığının %20 sinden daha hafif ağırlığa sahip bant seçimi yapmalıdır. Genellikle en çok 40x120 cm ebatlarında olular. Eğer sizde bir spora önem veriyor,yağ yakmak istiyorsanız uygun fiyatlarıyla dikkat çeken www.sporhit.com sitesine mutlaka bakmanızı tavsiye ediyorum.