Oyuncu Olmak Artık Hayal Değil

Bir zamanlar oyuncu olmak için medyanın gelişmediği dönemlerdi. O dönemlerde yapım şirketleri oyuncularını gazetelere ilan vererek bulurlar, ardından ele sınavlarıyla oyuncu seçimleri yapılırdı. Fakat günümüzde basının gelişmesiyle görsel medya da daha fazla canlanmış, oyuncu sayıları da istatistiksel verilere göre bir hayli artmıştır.

Bunun altında uzun süreden beri bu ajans sektöründe hizmet vermiş olan Cast İstanbul’un da etkisi yadsınamaz bir gerçek olarak karşımızda yerini almaya devam etmektedir.

Oyuncu olmak için başta gelen oyunculuk ajansları arasındaki yerini alan yapısıyla oyunculuk hayali kuranların bu hayalini gerçekleştirmektedir. Aşk, komedi, macera, dövüş ve daha birçok temadaki yerli dizilere oyunculuk yapmaları için yönlendiren ajans, ayrıca reklam filmleri ve fuar hostesliği gibi tanıtım organizasyonları için de yeni ekran yüzleri arayışı içinde bulunmaktadır.

Bu denli öne çıkarmış bulunduğu başlıca hizmetlerinden yararlanılması için başvuru formunun doldurularak oyuncu olmak istiyorum mümkün olmaktadır. Sonuç olarak ele almaya devam ettiği cast ajans hizmetiyle oyunculuk hayallerinin bir zamanlardan günümüze uzanan yeni medya dünyasında http://www.castistanbul.com/ ile mümkün olduğunu vurgulamaktadır.

lesƜ�