Siyah Mermer Antik Eskitme Antik Bir Görünüm Sağlıyor!

Siyah Mermer Honlu

Hem yaşam alanlarının iç bölgelerinde hem de topluma açık alanlarda yapılan dekorasyon çalışmalarında herkes kendi zevkine uygun şekilde dekorasyon işlemlerini yaptırmak istiyor. Bu alanda her bölgede kullanılabilen Siyah Mermer Antik Eskitme yöntemi ile ortaya çıkan ürünlerden antik bir görüntü sağlayarak kaliteli ortamlar oluşturabilirsiniz.


Farklı Desenler için Siyah Mermer Honlu

Siyah mermerler temiz bir görünüm sağlamaları ve estetik açıdan da güçlü bir izlenim uyandırması sebebi ile pek çok tasarım çalışmasında kullanılıyor. Düz halde bulunan siyah mermer Siyah Mermer Honlu haline dönüştürülerek çok daha doğal bir görünüm rahat bir şekilde sağlanabiliyor.

Siyah Mermer Kumlama Kullanım Alanları

Kumlama işlemleri ile kayganlığı azaltılıp daha estetik bir görüntü kazanan siyah mermerler evlerin içinde banyolarda, mutfaklarda kullanılabilirken aynı zamanda toplu kullanıma açık alanlarda da kullanılabilmektedir. Siyah Mermer Kumlama gibi siyah mermerler üzerinde uygulanan pek çok işlem için eymer.com.tr adresinden istenilen bilgilere kolaylıkla ulaşılabilir ve firmanın uygun fiyatlı hizmetlerinden yararlanılabilmektedir.