Накачаний ублюдок та панство

Вельмишановний, чи не дуже, пан накачаний ублюдок здаєсі пропив свою печінку та голову.

Дія перша. “Укрdanceнафта”

Все почалосі с того, що накачаний працював з Бєнєю, а хто ж його не зна? Займалися вони патріотичними справами у місті на Дніпрі, але не в Києві. Патріотично займалися своїми справами, карочі.

Але тут пан Вальцман, який суцільно зраджував, вирішив повернути додому його пітомця “Укрdanceнафту”. Підіслав свого агента Petera Лещенкоус і пана Афганське прошлоє. Peter написал дуже слізний пост, що “Йобана, що це за ганьба, в самий отвєтствєнний момент нашої революції гідності, якийсь жид хоче повернути собі цю тусовку”. Зібрав ніхуйову тусовку біля будівлі і тут з’явився вельмишановний Бєня. До нього підбігла туса Petera, але є хлопець в кєпці, який почав діалог:

– Радіо Свабода. Пане Бєня, що сі за хуйня тут робиться?

– С табой хочет увідіться, блядь, бо другой вазможнасті у меня нєт тєбя увідіть. Тєбє Бєню треба увідіть? Ми тут асвабаждалі от русні “Укрdanceнафту”, а ти тут стоїш мене і карауліш, як пані свою. Може, пан в кєпці хоче спитати про мої паспорта? Радіо свабода, йо майо, ти такая жє свабода, як та шо у зРаду не пройшла. Тягнибоківська куртізанка!

– Так що ви тут робите?

– Це я тобі у Шокіна в гостях розкажу. Шо ти заткнувсь? Язика у те саме місце засунус? Де твій друг Peter Лещенкоус?

Далі дуже багато краснорєчівих словєчєк, але ну їх нахуй. Пізніше приїхав і пан Афганське прошлоє, який захотів побазарите з Бєнєй по-нормальному:

– Бєня, ти не то робиш!

– Пане, пашлі краще в мене у багажнику кофє поп’єм! Сам Борислав Смієсі його робе.

– Нє, кажу пішли до нафти зайдемо, там у вас прикольний автомат Нескафе стоїть.

– Пане, згадайте Афганське прошлоє і ходімо пити кофє в багажнику!

Афганець так і не зміг щось вибити.

Тіма Бєні вирішила, що кращий захист — це метання гівна в сторону Вальцмана та його жидівських друзів. Девіз був наступний: Усі підараси, а ми Дартон’яни, тобто, Гасконь блядь. Тактика не погана, але виконання на рівні Гасконі. Обмовка Вальцмана по дяді Фрейду про “Цинічні бандери” дали козир Бєня тім: вони нахуячили футболок, банерів, нашивок. Але наш жидобандера теж не промах, він не розтірявсь і зробив собі таку ж нашивку. Нєрвно покусивая локті тіма придумувала каварний план-атаку.

Поки всьо було стабільно, а Дніпро злитий русні, Накачаний ублюдок, Сотник, який змінив історію та Гречорбан раз через раз матюгали Вальцмана і по справі і просто от нєхуй дєлать. Пан Гречорбан навіть зібравсі в армію, бо заїбали питаннями “Чому не в АТО?”, але потім передумав. Гречорбан узнав, що можна стати нардепом і казати, що ти дохуя законодавець. Гречорбан та Сотник лазили по футболах, але після критики в їх сторону, щось перестали ходити. Злякалися, йобані сцикуни! (с)

Дія друга. Гречаний барон.

Після дуже смішного інцєдєнту в ВРУ з перепискою нардепа з коханою, хлопець зрозумів, що робити в зРаді йому нєхуй, а треба їхать на Сейшели. Склав мандат, як мужик! Реакція Бєні були мгнавенна: “Йти на вибори чи йти на вибори? Блядські ці твердження вже зайобують”. Але Гречорбан був не ликом шитий, і тому вирішив “піти в армію” олігарха Вальцмана та виконувати злочинні накази генералів-зливальщиків. Наїбавшив неймовірний пост в фб, що пиздячить в армію, а потом такий: “Хаха наїбав))00)0)0)) Піду краще в нардепи”.

І вновь начінаєтся бой і гречкі трєвожна в груді і Корбен такой молодой і юний елемент номер п’ять впєрєді. Короче хлопці давно хотіли партію замутити, але розкручувати якісь брєнд, це не для дніпропетровських патріотів. Згадали, що їх “комбати” створили Укроп, ну і вирішили по-тіхой вадє собі отмутіть бренд та лого. Бєня позвав Гречорбана і каже йому:

– Шалом Гєна, короче, будеш головним укропом в Україні, забиреш собі Сотника, Борю, Ігоря Луценка та інших патріотів.

– Слушай Бєня, ти как попугай откуда-то вєщаеш, давай по-новой, хоча нє, Вальцман вже по-новому почав…Добре, буду укропом, але за однієї умови.

– Кажи Гєн, всьо для тебе зроблю.

– Хочу багато гречки, розумієш?

– Буде тобі гречка, але текст по-нормальному читай і рот злим не роби.

Так і порішали патріоти: Гєні — гречку, Бєні — зРаду, правда проїбали “Украdanceнафту”.

Дія третя. Укропи та редиски.

Уся агінкумпанія партії полягала у тому, щоб критикувати олігархічну команду чоколаттенфюрера Вальцмана. Тобто, якщо Бєню починали критикувати у відповідь вони відправляли ВАЖКУ АРТИЛЕРІЮ: Накачаного ублюдка. Боря був знатний анархіст, хоча частіше алкоголіст. Бєня прийшов у гості до Борі та каже:

– Шалом Боря, кофє, тьфу, віскі будеш піть?

– Звісно буду! Що там, знову Вальцман не продав липецьку фабрику?

– Так, а ще у нас “Украdanceнафту” “віджав”. Давай накидаємо в нього гівна.

– Караван ідьот, а рукі пєчатают.

Накидали гівна на Пєцю, покритикували і по тємі і нє, і якось на душі потепліло. Згадали, що скоро вибор ж, йобана. Налєпілі своїх банерів по всіх містах, аж очі вилазять з написом: “Українське об’єднання патріотів. Приєднуйся!”. Як кажуть у народі, хуєднуйся.

Паралельно Сотник, який змінив історію, знатно накидував таку ж саму критику на Вальцмана і відхрещувався від того, що він буде в партії “Укроп”, але ж все всім відомо було зараніє. Уся команда намагалася агітувати за Корбана критикою в сторону Кондітєра, але щось блядь якось не виходило нормально, тому вирішили забити та вже взятися до виборчої кумпанії. Бєня накупив гречі, як обіцяв, передав Корбану і діло пішло, караван поїхав. Але тут з’явилися агєнти Вальцмана, тобто українські журналісти, які нафоткали палатки “Укропа” і показали що там роздають продуктові набори. Так сміялися патріоти з того, як тієї осені деякі кандидати в нардепи промишляли таким ж, що подумали що файно і самим так зробити. Крім гречі, почали розвішивати банери: “Хто кого? Укроп чи Редиска?” Під редискою звісно був Серьожа Березенко, навіть на деяких банерах редиска була розрізана, і показано що вона гнила. ОЦЕ ТАК МЕТОДИ У ПАТРІОТІВ! Боротьба тривала, а караван йшов!

Дія четверта. Чернігів — мій дом!

Знову щось йшло не так, скільки б гречі Корбан не роздав, малий Березенко все ще попереду. Гнєвний Бєня в ярості, приходе до Гречорбана:

– Шалом Гєна, шо за хуйня? Чому ця шоха Вальцмана все ще попереду?

– Шалом Бєня, кажуть що греча ніхуя не допомогає, нам потрібно щось крутіше. В нас же є нелегальна зброя?

– Тю, ти таке питаєш, звісно є, я ж ІВК, а не хуй собачий!

– Давай підкинемо зброю в машину, начебто Березенка, а далі сам панімаєш.

Так і порішали продовжувати боротьбу. Підкинули гранатометів в ліву машину і сказали що вона Березенка))00)))0) Але знову блять щось не так, не його ж машина :( Далі Боря знову накидався і вирішив стати самураєм! Конішуа вся хуйня. Написав уряду Японії, що Пєця зрадник кароч і не бачив “Таксі-2”. Понамальовував яких-то закарлючек, і справа зроблена!

Далі почав обзивати шоколадними мразями усіх, Саакашвілі став — грузинським гастролером, а Боря накачаним ублюдком, але Боря не поняв, що накачаний — це бухий, а не накачений — у сенсі качок йобана. Знов намутив футболок з написаном “Накаченный ублюдок” і пішов под ГПУ стояти разом з Юлією Сало! ОЦЕ ТАК ДУЕТ! Накачаний ублюдок протверезив, і деякі пости видалив.

Гречорбан подумав ще дещо зробити, крім Березенка його суперником був Андрійченко від “ДемАльянсу”, запропонував йому 1 млн грн, щоб він знявся, а в замін він його підтримає на місцевих у Чернігові. Березенко теж намагався підкупити Андрійченко, але до конкретики не дійшло. Гг, замість конфіденційності, Андрійчук пішов і все в інтерв'ю розказав))))00))) Знову якась хуйня, а боротьбу то треба продовжувати. Тому Укропи вирішили провести 26 концерт, куди позвали Другу ріку, Івана Дорна та NIKITA, а у Березенка 24 були Brutto та ТІК. Справжні патріотичні гурти, не то що Ані хЛорак!

Гречка роздається, караван йде, концерт наближається, як свято, а боротьба триває!