Написання

Розкажи свою історію. Будь натхненим


Medium призначений для того, щоб зійти зі шляху та дозволити тобі писати. З цією метою, в нас немає широкого меню для форматування та двохсот шрифтів на вибір. Ми пропонуємо декілька простих інструментів, щоб надати твоїм повідомленням найкращого вигляду.

Заголовки та Назви Зображень

Щоб дізнатися, як вставити назву зображення чи розмістити твій заголовок, будь ласка, прочитай це повідомлення.

Форматування

Виділи той текст, який хочеш стилізувати — відкриється панель форматування: можеш виділити жирним, курсивом, створити заголовки, блок-цитати, виділенні цитати (натисни два раза на кнопку цитати), та посилання будь-де. Форматування може бути вилучено, знявши цю опцію з панелі інструментів.

Списки

Ти можеш промаркувати чи пронумерувати списки. Для того, що розпочати маркування списку, введи тире чи зірочку та розпочни вводити перший пункт. Щойно натиснувши “return”, це зміниться на список. Для того, щоб розпочати нумерований список, введи 1 та крапку, наприклад, “1.” та почни вводити свій перший пункт. Щойно натиснувши “return”, це зміниться на список. Подвійне натискання на “return” припинить додавання нових пунктів до списку.

Вбудовування відео, Tweets, Vines, тощо

Доступ до меню “+” для вставлення твого медіафайлу, натисни “return” після останнього речення чи встав посилання на матеріал в місці, де тобі хотілось б його мати в повідомленні та натисти “return”. Прочитай більше про вставлення тут.

Лічильник слів

Medium редактор може рахувати слова. Виділи текст, який ти хочеш порахувати та лічильник слів з’явиться у лівому верхньому кутку сторінки.

Medium швидкі клавіши

Для користувачів Windows, використовуйте command+Alt+число.

Примітки

Примітки є чудовим засобом залишити собі нагадування, додати зноски чи мати зворотній зв’язок з іншими. Щоб залишити примітку, виділи текст, який ти хочеш прокоментувати. Натисни, щоб почати друкувати, обери чи хочеш, що примітка була публічною чи приватною, натисни зберегти і все готово. Також можеш редагувати чи видаляти свої власні примітки та відповідати на примітки інших людей (спробуй в цьому пункті, якщо хочеш). Примітки можуть бути залишені також з телефону чи планшету. Прочитай більше як робити примітки тут.

Чернетки

Ми активно автозберігаємо, тобто ти ніколи не загубиш свій матеріал. Якщо з якихось причин під час написання ти загубиш місце, твоя частина чекатиме тебе у чернетках, коли ти повернешся. Відправлення посилання на чернетку своїм друзям для отримання відгуків. Щоб поділитися неопублікованою чернеткою використовуй кнопку “Поділитися Чернеткою”, яка створить потаємне посилання, яке зможеш відправити друзям. Найкраща частина? Щойно опублікуєш свою статтю, ми відправимо їм запрошення написане на Medium та подякуємо їм на бічній панелі.

Історія Версій

Можеш повернутися до попередньої збереженої версії твоєї чернетки чи опублікованої статті, натиснувши “Редагувати” та потім “Історія” у верхньому правому кутку твоєї статті. Прочитай більше про Історії Версій тут.

Зображення

Шукаєш гарні зображення? Ця стаття наводить деякі сервіси, які надають високоякісні стокові фотографії, безкоштовні у використанні. Для отримання оптимального розміру зображення у Medium статті, прочитай цю статтю.

Посилання-Зображення

Ти можеш перетворити будь-яке зображення у твої статті на посилання.

  • Завантаж зображення у твою Medium історію.
  • Натисни на зображення так, що з’явиться зелений край
  • Натисни command+K.
  • Введи чи встав посилання у спливаюче поле.
  • Натисни “return” на клавіатурі. Зображення з посиланням стане активним лише після публікації твоєї статті.

Публікування

Щойно над кожною і проставлена крапка та кожна т схрещена, натисни на стрілку у верхньому правому кутку, знайди кнопку “Опублікувати” та стріляй. Ти одразу переміщується до опублікованої статті. Тут ми тебе заохочуємо взяти посилання та поширити зі світом.

Встав Medium будь-де

Поділись красою Medium зі світом, вставляючи Medium історії, зібрання, та профілі на будь-яких існуючих інтернет-сторінках, зберігаючи шрифти, форматування та елементи, унікальні з нашими. Дізнатися більше як у цій статті.

Відправлення твоєї історії до колекції

Ми змінили спосіб, за яким функціонують колекції. Прочитай більше тут.

Додаткові Біти

  1. Ти можеш створити м’який відступ, який вставляє менші відступи між лінією розриву, натиснувши “shift-enter.”
  2. Редактор автоматично закриє твої “лапки” та тире для тебе.

Якщо ти маєш будь-яке запитання, надішли email до нас yourfriends@medium.com.