Витріть шмарклі і слідкуйте за виділеннями

Уміння складати речення зі слів не є аж чимось особливим, разом з тим основна частина інтернет-залежних — пасивні користувачі. Вони лише читають і поширюють.

Якщо тебе читають і лайкають не лише батьки і кіт, то ти можеш себе сміливо віднести до “лідерів думок”.

Так от, мої любі “лідери думок”, негативне сприйняття світу — це хвороба, якою ви заражаєте пасивних користувачів. Але останні значно важче переживають цю “хворобу”.

Позитивне мислення полягає не у поширені уйобіщних картинок з котенятами, а поясненні складних речей простими словами з певними конструктивними елементами.

Тобто, як у тебе хуйовий настрій, все заїбало, все тлєн і ми всі умрьом — це нормально і це досить адекватний стан у наш час. Але тобі хочеться знайти причину цього всього. І ти пишеш у вкантактіку “п0р0шенк0— хуйл0”. Стало легше, тебе лайкають, шарять і коментують “маладєц!!!”.

Проблема у тому, що пасивні користувачі не підуть читати аналітику і лонгріди, вони загуглять у гуглі “ почему п0р0шенк0 — хуйл0?” і я впевнений щось там знайдуть релевантне. І поширять між своїх обмежених друзів. І це погано у глобальному маштабі.

Загалом я до того, що якщо не маєш чого хорошого сказати — заткайся. Хаґ

Show your support

Clapping shows how much you appreciated olek.sandr’s story.