Yeşil ütopik karavan

Yeşilliği sevdiren karavan

Bir yıl uzun kış gecesinde rüyamın birinci partı bitmiş ikinci parta geçerken marka belirdi. Hızlı bir şekilde siparişi gerçekleştiren ve sevimli kutularıyla üzerinde nasıl yapıldığını, içindekilerin ne olduğu ve kaç kalori olduğunu yazan yeşillik ürünlerinin yanında et ürünlerinin de olduğu yeşillik satan karavan düşünün.

Bu şirin karavanda 4 kişi takım halinde çalışmakta tam bir ekip çalışması yürütmekteler. Sürücü, aşçı, bisikletli, joker elemanların bulunduğu teknolojik altyapısından otomasyonuna kadar her şeyin marka yaratacak cinsten waw diyebileceğimiz bir şekilde çalışan bir takım. 😅 Gelen siparişlerin yoğunluğuna göre nerede bisikletlinin inmesi gerektiğini ve sürücünün nerede durması gerektiğini, aşçının yapacağı siparişleri jokerinde siparişleri paketlemesi va hepsinin belirten bir otomasyon ile siparişin hızlı ve özenli yapılmasını sağlaması gerçekten çok heyecan verici değil mi? (O gece rüyamda ne görmüştüm acaba çok mu canım salata çekti ama kesin sürücüyü ayıcık görmüşümdür 😅 çok tatlı olurdu )

Ne kadar da ütopik bir karavan oldu 😂😂 açık bir şekilde paylaşmak istedim belki birilerin işine yarar en kötü bir sunucunun belleğinde tozlanır 😂😂 yine işten eve gelirken bir şeyler yazayım dedim.