Ömer SAVAŞ

Selamlar,

Angaryos; yazılımcıları işin angarya kısmından kurtaran bir low-code erp platformdur. Özünde bir datayı online olarak kaydetmeyi ve sunmayı sağlarken; coğrafi bilgi sistemi, elektronik imza, mobil uygulama gibi bileşenleri ile size otomotize edilmiş tam bir ekosistem sunar. Proje tamamen açık kaynak olarak burada yayında.

Amacı yalnızca mecbur kalındığı yerde kısa kısa kod yazılarak çok büyük projeleri bile hızlıca üretebilmektir. Angaryos çok özel senaryolarda dahi sql ‘in bile neredeyse tamamını kendisi oluşturur. Örneğin: bir kullanıcınız sadece, adı “A” ile başlayan kayıtları görebilsin gibi bir senaryonuz var ise; tüm tasarımı arayüzden yaparak, ilgili kısımda yalnızca “name ilike ‘a%’ “ yazmanız yeterlidir.

Lafı daha fazla uzatmadan sizi tanıtım videomuza alalım.

--

--

29/04/2018

Selamlar,
Ön açıklama: Bu video beta versiyonu zamanında çekilmiş idi. Şuan bu veri aktarma aracı “Angaryos” içinde varsayılan olarak geliyor.

NetCAD de çizilmiş olan projelerimizi online Coğrafi Bilgi Sistemi ‘mize aktarmak için yapmış olduğumuz veri aktarma modüllerimizi canlıya geçirdik! Bir nevi online veri güncelleme aracı.

--

--