Rebul Kolonyalar’da büyük indirim Prokozmed.com ‘da

Rebul kolonya farklı bir tutku. Kolonya’ları deneyen ve bilen zaten vazgeçmez ve ona bir kolonya gözü ile bakmaz.

Farklı bir hayran kitlesi bulunan Rebul Kolonya serisi, birbirinden değişik egzotik ve odunsu kokuları ile kolonya’ya olan bakış açımızı değiştirmekte.

Rebul ürünleri kolonya olarak lanse etse de bir çok parfüm firmasından çok daha iyi kokulara sahip ve beklenmedik bir biçimde bu kokular kalıcı. Gün boyu hissediyorsunuz.

Hatta bazen dışarı çıkmadan önce parfüm yerine Rebul Ice kolonyasından kullanırım. Bazen arkadaşlarımın tepkisi hangi parfümü kullanıyorsun olur.
Kolonya bu desemde inandıramam ve kendilerini rebul ile tanıştırdığım da vakit kaybetmeden hemen bu kolonyalardan edinmeye çalışırlar.

Fakat Rebul’un piyasada ki diğer kolonya ürünlerine göre fiyat politikası biraz farklı. Bir kolonya ya göre fiyatları size pahalı gelebilir. Rebul kolonyalarının ortalama satış fiyatı 25 tl civarında.

Bende bu görüşte olanlardanım ve daha çok mağazalardan almak yerine internet üzerinden kampanyaları takip ederek Rebul almaya çalışıyorum.

İşte konumuzda bu.

Geçenlerde denk geldiğim Prokozmed.com Kozmetik ve Cilt Bakım Ürünleri satışı yapan Prokozmed, Rebul 6–7 çeşit kolanyasında yarı yarıya indirim yapmış. Ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunu vurgulamışlar ve eğer siparişlerinizde en az 1 adet ziaja ürünü eklerseniz kargo ücretsiz. Ziaja ürünlerinide zaten herkes bilir, doğal içerikli cilt bakım ürünleri. Ziaja fiyat olarak şirket politikası gereği yüksek fiyatlar yerine herkesin ulaşabileceği fiyatlarda. Sizde sepetenize kargo ücreti fiyatına denk gelen bir ziaja ürünü ekleyerek kargo ücreti vermek yerine aynı fiyata doğal bir cilt bakımı ürünü almış olursunuz ve kargo ücretsiz olur.

Yani Kargo ücreti fiyatına ürün almak daha mantıklı geldi bana.

Bende vakit kaybetmeden hemen siparişimi verdim. Rebul kolonya’larda 9,50 TL etiketi ile satan Prokozmed.com siparişlerimi aynı gün kargoya teslim etti. Ve kapıda ödeme imkanı ile satın alıyorum.

5.5 tl olan kargo ücreti yerine %40 indirimli erkek duş bakım kremi satın aldım. 9,50 tl ‘de rebul kolonya 15 TL’ye geliyor bana. Ve ertesi gün ürünler elimde. Zaten dışardan sadece Rebul Kolonya almaya kalksam bu fiyattan daha fazlasını ödeyeceğim.

Uzun lafın kısası teşekkürler Prokozmed

Sizde incelemek isterseniz diye Rebul Kolonya Ürünlerinin bulunduğu linki ve Prokozmed linkini aşağıda yazdım.

Rebul Kolonya Ürünleri: http://www.prokozmed.com/rebul-kolonya.xhtml?word=cmVidWwga29sb255YQ%3D%3D

Prokozmed.com : http://www.prokozmed.com

Rebul Resmi Sayfası (Fiyatları karşılaştırabilirsiniz) : http://www.rebul.com