Nazilli Spor Salonu 
Nazillide spor salonları içerisinde en köklü ve olimpik spor aletleri ile yaşam spor nazilli , sporcularımıza 1985 yılından günümüze kadar kalitesi ve öne çıkan tecrübesi ile hizmet vermeye devam etmektedir.Yaşam spor nazilli,bir spor salonundan ziyade atmosferi,kalitesi ve hijyenik ortamı ile beklentilerin çok üstünde olan bir yaşam merkezi olarak yoğun ve stresli bir yaşamda derin bir nefes aldırmayı hedefliyor ve nazillide spor salonları içerisinde öncü görev üstleniyor. 
Yaşam spor nazilli,milli takım teknik direktörü ve fitness eğitmeni Mustafa ÖZSUN tarafından yönetilmektedir.Yaşam spor karate do,fitness body building, kick boks,plates vb. bir çok dalda kendini ispatlamış, nazillide spor salonları içerisinde en iyi hizmeti veren spor salonu olmuştur.Amacınız ne olursa olsun spor yapmak isteyen herkese bir çok alternatif sunuyor. 
Sporcularımıza karate do,fitness body building, kick boks,plates,aikido,self defense,zayıflama,aerobic,step,yoga streching,aero dynami,vücutgeliştirme,kondüsyon,çocuk cimnastiği antremanlarını yaşam spor nazillide özenli ve düzenli olarak nazillide spor salonları içerisinde en tecrübeli,dinamik,bilgili hocalarımızla tamamlıyoruz. 
Ayrıca yaşam spor nazilli , polis akademilerine hazırlık için de kişiye özel olarak eğitim vermektedir.

YAŞAM SPOR CENTER NAZİLLİ 
Adres: Zafer Mah. Yunus Emre Parkı Karsısı, 09800 Nazilli/AYDIN

Tel: 05413134509

Salon: 0256 313 4509

www.nazilliyasamspor.com

Twitter: https://twitter.com/mustafaozsunn

Facebook: https://www.facebook.com/yasamsporcenter