Ceviz Fidanı Fiyatları 2019

Ceviz fidanı fiyatları 2019 sezonunda Chandler ve Fernor Ceviz Fidanı için Belli oldu. 9 TL’den başlayan fiyatlarla ceviz fidanı siparişi vermek için önerdiğimiz firmalarla şimdi iletişime geçiniz.

ÖZ SAHİL FİDANCILIK

Öz Sahil Fidancılık “sahilden gelen güvence” misyonu ile hizmet veren Sahil Yenice Köyü’nün güvenilir ceviz fidanı firmaları arasındadır. Firma sahibi Osman Metin satış öncesi ve sonrası sizlere yardımcı olabilmek adına çalışmaktadır. Öz Sahil Fidancılık’tan MAVİ SERTİFİKALI ve SARI SERTİFİKALI ceviz fidanı sipariş verebilirsiniz. Web sitesi; https://www.ozsahilfidancilik.com.tr/ adresinden firmaya ulaşabilirsiniz.

Gelişim Fidancılık Bandırma Sahil Yenice köyünün önerdiğimiz ceviz fidanı firmaları arasındadır. Firmaya https://www.gelisimfidancilik.com.tr/ web sitesinden şimdi ulaşabilirsiniz.

ceviz bahçesi kurulumu

Ceviz fidanı çeşitleri arasında en çok dikilen aşılı ceviz fidanı türü olan Amerikan menşeili Chandler ceviz fidanı ile Fransız menşeili Fernor ceviz fidanı diğer yerli ceviz fidanı türlerine göre her konuma dikilen ve dikildiği yıl meyve vermeye başlayan 5.yılında ise gelişimini tamamlayıp iyi bir kazanç kapısı vaat eden aşılı ceviz fidanı türleridir. Ceviz fidanı sipariş gönderimleri başlamıştır.

Bu yüzden fernor ve chandler aşılı ceviz fidanı çeşitlerine talep her geçen gün artmakta olup talebe oranla ceviz fidanı fiyatları konusunda denge sağlanmaktadır.

Yeni sezon açık köklü ceviz fidanı satışları Bandırma Sahil Yenice Köyü ceviz fidanı firmalarında sürmektedir.

chandler ceviz fidanı

Yukarıda görüldüğü üzere aşılı ceviz fidanı türü olan chandler ilk yılda meyve verdiğini kanıtlamıştır. Ancak chandler ceviz fidanı 5.yılından itibaren gelişimini tamamlayarak ticari kazanç kapısı olurlar.

Chandler ceviz fidanında; Dikkat edilmesi gereken ilk 2–3 yıl ağacın sürgün dallarının hızlı gelişmesi için meyvelerin olmadan ilk aylarda kopartılması gereklidir. İlk 4 yılda sert budama(şekil budama) 5.yılda verim budaması yapılması da olmazsa olmazlardır.

Sonuç olarak verimi yüksek iyi ceviz fidanı güvenilir adresten alınmalıdır. Bandırma’da en uygun fiyatlara ceviz fidanı siparişi için Güven Fidancılık doğru tercihiniz olacaktır.

Kaynak : http://www.guvenfidancilik.com/

AÇIK KÖKLÜ CEVİZ FİDANI ÜRETİMİ

Açık Köklü Ceviz Fidanı Fiyatları

Açık köklü ceviz fidanında ceviz fidanı birim fiyatını belirleyen sezonda fidana arz-talep dengesi ve ceviz fidanının aşısının tamamlandığı hava koşullarına bağlı olarak değişmektedir. Ayrıca açık köklü ceviz fidanı fiyatları için fidan çeşidinin ve sertifika türünün de etkisi büyüktür.

chandler ceviz fidanı

Mavi sertifikalı ceviz fidanı fiyatları için fidan başına ekstra 10 TL fark bulunabilmektedir. Çünkü mavi sertifikalı ceviz fidanı dikimi için devlet destek dönüm başına 280 TL’dir. Standart sertifikalı ceviz fidanı için ise bu rakam 100 TL’dir.

CEVİZ BAHÇESİ
Aşağıdaki telefon numaralarından ceviz fidanı fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.
TÜPLÜ CEVİZ FİDANLARI

Tüplü Ceviz Fidanı Fiyatları 2019

2019 nisan sezonu için tüplü ceviz fidanı fiyatları belli olmuştur. İsmine doğru, sertifikalı, aşılı tüplü ceviz fidanını direk ilk üreticisinden sipariş vermek için bizimle iletişime geçiniz.

Ziraat Fidancılık 20 yılı aşkın bilgi birikimi ve tecrübesi ile sizlere profesyonel desteğe hazırdır.

YENİ SEZON TÜPLÜ CEVİZ FİDANI FİYATLARIMIZDA ŞOK KAMPANYA!

8.90 TL’ye TÜPLÜ CEVİZ FİDANI İÇİN AŞAĞIDAKİ FİRMALARI ARAYABİLİRSİNİZ..

DİKKAT!
Hobi bahçelerinde toplu siparişleriniz için bize tüplü ceviz fidanı fiyatı sormadan karar vermeyin.

KAPIDAĞ FİDANCILIK — 0539 824 07 09

https://www.cevizfidani1.com

ZİRAAT FİDANCILIK CEVİZ FİDANI SİPARİŞ TELEFONLARI

0.536.568 94 26–0.535.627 10 66–0.535.378 88 63

http://www.cevizfidancisiyiz.com/

ZENGİN FİDANCILIK CEVİZ FİDANI SİPARİŞ TELEFONU

COŞKUN ZENGİN
SATIŞ SORUMLUSU
Cep Telefonu: 0536 203 78 69

VATAN FİDANCILIK CEVİZ FİDANI SİPARİŞ TELEFONU

CENGİZ BAŞ
SATIŞ SORUMLUSU
Cep Telefonu : 0541 813 88 30
Web Sitesi — https://www.vatanfidancilik.com