Жити без виправдань

Важливим є лише те, що ви робите. Усе. Великі вчинки. Малі вчинки. Навіть те, що вас дратує. Важливо те, що ви гаєте час. Важливо те, що ви звинувачуєте інших у своїх невдачах. Важливо те, що ви іноді лінуєтесь. Усе це важливо, бо досягнення цілей відіграє ключову роль. І саме тоді, коли ви припините шукати виправдання, ви станете на шлях, який веде до мети. На шлях, яким прямувала кожна велика людина.

Зігмунда Фройда освистали, коли він вперше представив свої теорії групі вчених у Європі. Але він продовжував дослідження й отримав премію Гете за працю в галузі психології.
Вінстон Черчиль провалився в шостому класі й програвав усі вибори, на яких балотувався, але врешті був обраний прем’єр-міністром Англії в 62 роки.
Генрі Форду не поталанило у фермерстві, навчанні і роботі машиністом, до того ж він банкрутував п’ять разів. Проте він модернізував масове виробництво автомобілів.
Альберт Ейнштейн не розмовляв, доки йому не виповнилось чотири роки, не вмів читати до семи і був виключений зі школи. Зрештою він зробив революцію у фізиці завдяки теорії відносності.
Ван Гог продав лише одну картину за своє життя, і ту сестрі свого друга. Але він намалював понад 800 шедеврів, деякі з них зараз коштують сотні тисяч доларів.
Лев Толстой був виключений з юридичного навчального закладу, бо професори визнали його “непридатним до навчання”. Але це не завадило йому стати одним з найвідоміших письменників світу.

Жити без виправдань означає взяти на себе відповідальність за кожен аспект свого життя. Мова йде про створення майбутнього себе таким, яким ви пишалися б.

Раніше цього ніхто не робив? Будьте першим! Ви не раз зазнаєте поразок? Змініть свої погляди! Ви не здобули вищої освіти? Будьте допитливим. Дізнавайтесь більше! У вас ніхто не вірить? Вам не потрібне схвалення, щоб бути успішним! Іноді буває важко? Усе велике вимагає болю та втрат. Ви стараєтесь, але все одно нічого не виходить? Будьте сміливим. Сміливість — це завжди правильно. Люди не йдуть за вами? Вони підуть, тільки-но ви зробите щось дивовижне. Вас недооцінюють? Еґо всього лише зробить вас самовдоволеним. Усе що ви вважали правильним, виявилось помилковим? Створіть нові правила! І т.д і т.п. Решта подібних запитань просто виправдання.

Ви повинні зазирнути у свою душу і кинути виклик демонам, які не дають вам досягти успіху. Ви ніколи не станете чемпіоном, доки не подивитесь в очі страху, невдачам і виправданням, що вам стримують.

Усе починається з вашої віри в те, що ви можете бути чудовим, незалежно від того, хто ви або де перебуваєте в цей момент. Відмова від виправдань важлива, тому що важливе ваше майбутнє. Якщо ви отримуєте таке майбутнє, для досягнення якого докладаєте зусиль. то ваші зусилля важливі, хіба ні? І напевно, ви не хочете їх змарнувати. Якби у вас був спиоск речей, які не можна марнувати, “ваше майбутнє” посідало б один із перших рядків у ньому. Ваші рішення формують вашу долю. Ви вірите в це? Ви повинні. Це правда. Рано чи пізно те, о ви робите і ким ви є насправді, визначає чого ви нарешті досягнете.

Ваші щоденні рішення або виправдання з часом накопичуються. Легко сказати, що тяжка праця важлива. Але те, що ви про це говорите, не означає, що ви це робите. Ваше майбутнє залежить від рішень, які ви приймаєте, а не від ваших ідей. Воно залежить від причин і наслідків, а не від випадку. Ви маєте вплив на ваші досягнення.

Ми всі хочемо мати додатковий час для здобутків. Але коли ми просто вирішуємо, чи залишитись нам у ліжку, чи встати рано вранці і перемагати, більшість з нас вибирає комфорт. У цей момент година здається маленьким незначним відрізком часу. Але результати змінюють життя. У буквальному розумінні. Рішення, які ви приймаєте сотні разів на день, будують ваше майбутнє. Усі вони враховуються і всі вливають. Немає рішень, немає майбутнього!!!

Як ви можете змінити своє майбутня вже сьогодні?

Почніть вважати що ви важливий. Що те, що ви робите, є важливим і змінює ваші майбутні можливості. Це таке собі “сміливе мислення”. Це означає, що ви:

  1. Обираєте позитивне мислення, коли щось вас лякає.
  2. Боретесь за перемогу. навіть якщо вибиваєтесь з сил.
  3. Залишаєтесь чесним, навіть коли щось бентежить вас.
  4. Витрачаєте час на те, щоб здобути нові навички, нові вміння і нові ідеї, хоча мабуть простіше було б просто “бути собою”.
  5. Дбаєте про свою силу духу, а не дозволяєте неспокою керувати вашими рішеннями.

Важливість відмови від виправдань полягає в розумінні результатів індивідуальних рішень. Збереження позитивного настрою 20 разів на день протягом 15 років створить 109 500 можливостей для щасливого майбутнього. Перемагати на один раз більше за рік може означати 30 дивовижних успіхів протягом усього життя. Говорити правду на один раз більше щодня дасть вам на 365 причин більше довіряти собі. Читання однієї книжки на тиждень протягом 22 років матиме результатом 1144 нові ідеї від найрозумніших людей світу.

Багато невеличких виборів змінюють усе.

Перестаньте виправдовуватись!!!

Like what you read? Give @Ostra a round of applause.

From a quick cheer to a standing ovation, clap to show how much you enjoyed this story.