PEKAES i Pack4you — paczki zagraniczne

Przesyłki krajowe i paczki zagraniczne tylko z Pack4you. Współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi. Nasza specjalność to:-

  • paczki Wielka Brytania
  • paczki Włochy
  • paczki do Niemcy
  • paczka do Chin
  • paczka do USA
Paczki do Anglii, paczki do Niemiec, paczki do Francjii — Pack4you

Paczki zagraniczne

Dzięki Pack4you i naszej współpracy w jedną z najbardziej cenionych firm przewozowych, jaką jest PEKAES zaoferować możemy realizację najbardziej wymagających zleceń — przesyłki i paczki zagraniczne, nawet paczki do Chin i paczki do USA nie są żadnym problemem, ani dużym wydatkiem. Gwarantujemy szybkie i bezpieczne przesyłki, paczka do Anglii, czy paczka do Niemiec dotrze bezproblemowo i ekspresowo.

PEKAES

jest jednym z naszych partnerów. Motto firmy — Prosto do celu — i tak też działa PEKAES, powierzone przesyłki bez przeszkód i bezpiecznie docierają prosto do celu. PEKAES SA. to jeden z największych operatorów logistycznych w Polsce. Od 1958 roku funkcjonuje na rynku transportowym. Firma o takim doświadczeniu, ogromnych możliwościach oraz określonym kierunku rozwoju jest świetnym partnerem dla pack4you gwarantując naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie.

Oferta PEKAES to pełen pakiet usług logistyki magazynowej oraz spedycja: krajowa, spedycja międzynarodowa, morska i lotnicza. Swoje usługi PEKAES oferuje nie tylko na terenie Polski, czy nawet Europy, ale całego świata. To nowoczesna firma bezustannie wdrażające nowe rozwiązania IT, mające jeszcze lepiej służyć klientom i sprawiać, by wszystkie przesyłki docierały bezpiecznie i na czas w wyznaczone miejsce, czy to przesyłki na terenie Polski, czy przesyłki i paczki zagraniczne.

PEKAES jako firma przewozowa wielkorotnie była doceniana za wysoką jakość usług i etykę biznesową. PEKAES wspiera biznes odpowiedzialny społecznie, co zostało docenione przyznaniem prestiżowego tytułu Lidera Społecznej Odpowiedzialności Dobra Firma 2011 nadawanym przez Forum Biznesu i Instytut Filozofii i Socjologii PAN. Od grudnia 2011 roku PEKAES uczestniczy w kierowanym przez ONZ ogólnoświatowym programie UN Global Compact.

PEKAES cieszy się dużym zaufanie klientów, których wciąż przybywa.

Chcąc wysłać paczkę do Anglii, przesyłkę do Francji, czy do Niemiec zapraszamy na stronę pack4you.

Paczki do takich państw, jak: Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Włochy. Oferujemy też wysyłki poza UE — paczki do Chin, przesyłki do USA, wysyłki do Australii. UPS, RABEN, GLS, PEKAES to firmy z którymi współpracujemy chcąc zapewnić naszym klientom zadowolenie i kompleksowe usługi. Zapewniamy bezpieczeństwo przewozu, stały kontakt i monitoring paczek.