Ücretliye geçişi kesinti yaşamadan nasıl yapabilirim?

Paraşüt entegrasyon 11 Ocak itibariyle ücretli versiyona geçiyor. Siz eski müşterilerimiz, entegrasyon kullanımlarınıza 29,90TL aylık ücretle devam edebileceksiniz. Bu süreçte, Ocak ayı sonuna kadar kredi kartı tanımlamanızı yapmanız gereklidir. Kart tanımlamasını Ocak ayının sonuna kadar yapan müşterilerimizin ilk faturaları 1 Şubat’ta otomatik olarak kesilip, hizmeti aksama yaşamaksızın devam ettirilecektir.

Yapmanız gerekenler

  1. app.parasutentegrasyon.com sayfasına giriş yapın.
  2. Sol menüden Paketler başlığına tıklayın.
  3. Sizin adınıza mevcut entegrasyonlarınız için otomatik oluşturulmuş paket aboneliklerini göreceksiniz. Sadece pazaryeri entegrasyonlarını (HepsiBurada, N11, GittiGidiyor) kullanıyorsanız, Paket Aboneliklerim altındaki listede tümü için tek bir paket oluşturulmuş olacak. Eğer e-Ticaret mağaza entegrasyonlarını (OpenCart, IdeaSoft) kullanıyorsanız, Paket Aboneliklerim altında her birine ait birer adet paket aboneliği listelenecek.
  4. Her bir paket aboneliğinizin satırında yer alan Ayarlar butonuna tıklayın.
  5. Kart ve Fatura bilgilerinizi girin.
  6. İşlem tamam. (Eğer mevcut paket aboneliğiniz birden fazlaysa; aynı işlemleri diğer paketleriniz için de yapın.)
Önemli bilgilendirme
Eğer Ocak ayı sonuna kadar paket ödemelerinizi yapmaz iseniz eski müşteri promosyonunuzu sistem yapmayacaktır. Bu sebeple Ocak ayı içerisinde bu tanımlamanızı yapmanızı öneriyoruz. Aksi takdirde 29,90TL yerine aylık 39,90TL ödemek zorunda kalırsınız.

Ödeme yapmadığımda veya kart limitim yetersiz olduğunda entegrasyon ne zaman çalışmayı durdurur?

Eğer kartınızda limit kalmadıysa, sistem her gün kredi kartınızdan deneme yapmaya başlar ve size e-posta yoluyla bilgilendirme yapar. Bu süre zarfında kartınıza limit ekleyebilir veya yeni kart bilgilerinizi panelimiz üzerinden değiştirebilirsiniz. 7 günün sonunda ödemesi yapılmayan entegrasyonlar otomatik olarak silinir.

Ödeme yaptım dilediğim zaman iptal edebilir miyim?

Kısa cevap evet edebilirsiniz. Ödemeleri iptal etmek için parasutentegrasyon hesabınıza giriş yapıp sol menüde paketlerim bölümünden dilediğiniz şekilde aldığınız paketleri iptal edebilirsiniz. Paketinizi iptal ettiğinizde sizden otomatik olarak tekrar çekim yapılmayacaktır.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemelerinizin otomatik devam edebilmesi için sadece Kredi Kartı ödemeleri kabul etmekteyiz. Mastercard ve Visa kartlarının tamamı geçerlidir. İyzico altyapısının kabul ettiği tüm kredi kartları geçerlidir.