Eylül Ayı Geliştirmelerimiz Yayında 🎯

Önceki duyurumuzda Ağustos ayı içerisinde bazı geliştirmeler yapacağımızı duyurmuştuk, birazcık gecikme yaşadık ama değdiğini düşünüyoruz. Planımız doğrultusunda geliştirmelerimizin birçoğunu bitirdik ve yayına aldık. Yeni eklediğimiz özelliklerimizi kullanmanızı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Geliştirilmesini istediğiniz tüm önerilerinizi destek@parasutentegrasyon.com e-posta adresine paylaşabilirsiniz.

Geliştirdiğimiz Özelliklerimiz

Stok Eşleştirme ve Ürün Bazında KDV Ayarlama

Menüden Entegrasyon’a tıklayıp, açılan sayfada stok eşleştirmesi yapmak istediğiniz entegrasyonun satırında bulunan Stok Eşleştir buttonuna basın. Stok eşleştirme sayfasında listelenen pazaryeri ürünlerinizin bulundukları satırdan Paraşüt’te kayıtlı olduğu isimleri ve kdv oranlarını seçerek eşleştirebilirsiniz; böylece pazaryeri mağazanız ile Paraşüt stoklarınızı fatura kesimlerinde eş zamanlı düşürülür. Eşleştirdiğiniz ürünlerin seçili satırları için, tablo üzerinde belirecek olan Kaydet butonuna tıklamanız yeterlidir.

Eşleştirmeyi kaydetmekten vazgeçmeniz durumunda;

Kaydet’e tıklamadan veya sayfa değiştirmeden önce seçili satırın işaretini kaldırmanız gereklidir; seçili satırların eşleştirmeleri, Kaydet butonuna tıklandığında veya sayfa değiştiğinde kaydedilecektir.

Önceden yapılmış bir eşleştirmeyi sıfırlamak için;

Paraşüt Ürün Adı ve Ürün KDV Oranı seçim kutucukları içindeki sarı fonlu çarpı işaretlerine tıklayıp kutucuklar içinde Ürün Adı Girin… ve KDV Oranı Seçin… yazıları belirdikten sonra, ürün satırını seçili hale getirmeniz; sayfadaki işlemleriniz tamamlandığında Kaydet butonuna tıklamanız yeterlidir.

Dikkat! Hepsiburada stok eşleştirmesi yapabilmeniz için ürün listeleme yetkisini Hepsiburada’dan talep etmeniz gerekmektedir. Bazı entegrasyonlarda Hepsiburada yetkiyi vermediği için ürünlerinizin listesi gelemeyebilir.


E-Faturanız Bittiğinde Haber Veriyoruz

E-fatura krediniz bittiğinde ve paraşüt entegrasyon sizin adınıza faturalarınızı resmileştiremediğinde e-posta göndererek fatura yüklemeniz gerektiğini sizlere hatırlatıyoruz.

Not: Bu özelliğimiz fatura yüklemediğiniz sürece her 3 günde bir hatırlatma e-postası gönderecektir.


N11 Kargo Durumundaki Siparişlerinizi İşliyoruz

N11 entegrasyonlarınızda artık sadece onaylananların değil, Kargo durumundaki siparişlerinizin de işlenmesine olanak sağlıyoruz. Bu sayede onaylanma durumu çok hızlı geçilse bile siparişi işleyebiliyoruz.

Hepsiburada siparişlerinde ürün bazında KDV oranı düzenlemesi

Hepsiburada siparişlerinizde ürünlerin KDV oranlarını otomatik alabiliyoruz. Bu sayede birden fazla farklı KDV oranlı ürünlerinizi doğru KDV oranlarıyla işleyebiliyoruz.


Kasa veya Kategori silme durumunda size haber veriyoruz

Faturalarınız seçmiş olduğunuz kasa ve kategoriye işlenirken; Paraşüt üzerinden silinen kasa ve kategorilerinizi size e-posta ile bildiriyor, siparişleri işlemeye devam ediyoruz.


Planladığımız Geliştirmeler

  1. Pazaryerindeki sipariş iptalinin sipariş Paraşüt hesabınıza yansıyarak, iptal edilmesi. (Eylül-Ekim aylarında canlıya geçirmeyi planlıyoruz.)
  2. E-Ticaret entegrasyonu: Ideasoft. (Eylül-Ekim aylarında canlıya geçirmeyi planlıyoruz.)
  3. WooCommerce, Shopify ve Opencart entegrasyonları. (2018 ilk çeyreğinde canlıya geçirmeyi hedefliyoruz.)

Yeni ve güzel haberler ile görüşmek üzere.🖐
ParaşütEntegrasyon Ekibi

Show your support

Clapping shows how much you appreciated Paraşüt Entegrasyon’s story.