کوهستان میروک صربستان

کوهستان میروک در کشور سرسبز و توریسمی صربستان قرار دارد. مساحت این کوهستان 300 کیلومتر مربع است. صربستان پنج پارک طبیعی دارد که یکی از این پارک ها کوهستان میروک است. این کوهستان در سال 1974 به عنوان پارک ملی ثبت شد. در تور صربستان از این کوهستان و پارک زیبا دیدن کنید.

رودخانه دانوب از میان این کوهستان عبور می کند. کوه نوردان زیادی هر ساله به این کوهستان می آیند و علاوه بر کوه نوردی میروک منطقه گرشگردی و جاذبه گردشگری بسیار زیبایی است که می توانید از طبیعت آن لذت ببرید، در رودخانه دانوب قایق سواری کنید، شنا کنید و همچنین به ماهیگیری در این کوهستان زیبا بپردازید.

در کامل ترین تور صربستان از طبیعت بی نظیر این کشور و پارک های طبیعی آن دیدن کنید و نفسی تازه کنید و از آلودگی شهرهای صنعتی به دور باشید. صربستان در جنوب شرق اروپا قرار دارد و دشت ها و کوه های بزرگی دارد و آب وهوایی مطبوع. صربستان را به عنوان جواهر توریسم می شناسند. هر ساله به تعداد گردشگران این کشور اضافه می شود.

دانوب با مسیر پر فراز و نشیب و با پیچ و خم زیاد زیبایی این کوهستان را دو چندان کرده است. کوهستان میروک را می توان بهشتی فراموش شده نامید. میروک بین دو شهر دونیه میلولاووک و تکییا قرار گرفته است. بلندترین قله آن 768 متر بالاتر از سطح دریاست و دومین بلندترین قله آن 626 متر بالاتر از سطح دریاست.

در فرهنگ عامیانه صربستان، کوه میروک، کوهی عرفانی با گیاهان جادویی برای بهبود زخم ها و بیماری های مختلف است. این کوه در پارک ملی Djerdap واقع شده است. فاصله بین شهر بلگردا تا این کوهستان 200 کیلومتر است. در تور صربستان از طریق بزرگراه پوزارواس می توانید به این کوهستان زیبا سفر کنید.

این کوهستان در شمال شرق صربستان قرار گرفته است. غارهایی در این کوهستان واقع شده اند که می توانید با قایق از این غارها عبور کنید و هیجان سفر خود را بیشتر کنید. غارهایی کاملا طبیعی و بکر که هیچ آثار انسانی در آن ها وجود ندارد. اگر اهل ریسک و خطر هستید و به کوه نوردی علاقه مند، می توانید در این کوهستان به کوهنوردی بپردازید البته این نکته را فراموش نکنید که با تجهیزات کامل کوهنوردی می توانید به قله های این کوهستان صعود کنید و اگر حرفه ای نستید نباید این کار را انجام دهید و بهتر است از دیگر زیبایی های میروک بهره مند شوید.

تور صربستان و تور گرجستان ، تور هایی با جاذبه های فوق العاده هستند که جاذبه های وصف ناپذیری دارند. دیدن کوهستان میروک، قایق سواری در رودخانه دانوب مشهور و هم چنین بازدید از مکان های دیدنی دیگر صربستان مانند شهر بلاکراکوا، شهر گلوباک، دهکده درونگارد و بسیاری مکان های دیگر سفری عالی برای شما و خانواده شما خواهد بود.

کوهستان میروک تورهای غواصی نیز دارد و اگر علاقه مند به غواصی باشید در این تور می توانید به غواصی بپردازید و از زیبایی آن لذت ببرید. معمولا افرادی که در تور اروپا ثبت نام میکنند و علاقه مند به کوهنوردی هستند ، این کوهستان مکان مناسبی برای کوهنوردی می باشد و می توان گفت یکی از اصلی ترین جاذبه های گردشگری اروپا پارک ملی Djerdap است که کوهستان میروک نیز در این پارک ملی زیبا واقع شده است.