3XTRAS

Dechberoucí GoPro videa

Také si říkáte, že nebýt speciálních kamer GoPro, tak by žádný zážitek nebyl tak dokonalý? Je to tak. S “goupročkem” totiž všechno vypadá mnohem lépe a nebezpečněji. Ale přece jenom, některé výkony natočené touto kamerkou jsou tak působivé, že z nich až tuhne krev v žilách. So let´s GoPro!


1. Našláplý sešup na kole

Pořádně se nadechněte, chytněte stolu a sledujte! Zažijete pocity, které měl Kelly McGarry při své zběsilé jízdě po hřebenu kaňonu v rámci Red Bull Rampage 2013. Vypadá to, že měl asi “píchlý” řetěz, když se valil neskutečnou rychlostí směrem k cíli.

2. Lví kočkování

Kevin Richardson by si po právu mohl říkat Lví král. On si se svými lvími kamarády prostě rozumí. Někdo po ránu vstane, pohladí svou kočku domácí a to mu stačí. Zato tenhle milovník šelem se nejraději mazlí s divokými lvi. Holt, není kočka jako kočka.

3. Průlet kaňonu

Šílenec Marshall Miller, kterému se také říká GoPro sportovec a létající kovboj, se rozhodl střemhlav proletět úzkým pásem kaňonu Vermillion Cliffs. To co uvidíte, raději sami nezkoušejte! Tedy pokud nejste Batman. Jinak slušný úlet.