3XTRAS

Dechberoucí GoPro videa

Také si říkáte, že nebýt speciálních kamer GoPro, tak by žádný zážitek nebyl tak dokonalý? Je to tak. S “goupročkem” totiž všechno vypadá mnohem lépe a nebezpečněji. Ale přece jenom, některé výkony natočené touto kamerkou jsou tak působivé, že z nich až tuhne krev v žilách. So let´s GoPro!


1. Našláplý sešup na kole

Pořádně se nadechněte, chytněte stolu a sledujte! Zažijete pocity, které měl Kelly McGarry při své zběsilé jízdě po hřebenu kaňonu v rámci Red Bull Rampage 2013. Vypadá to, že měl asi “píchlý” řetěz, když se valil neskutečnou rychlostí směrem k cíli.

2. Lví kočkování

Kevin Richardson by si po právu mohl říkat Lví král. On si se svými lvími kamarády prostě rozumí. Někdo po ránu vstane, pohladí svou kočku domácí a to mu stačí. Zato tenhle milovník šelem se nejraději mazlí s divokými lvi. Holt, není kočka jako kočka.

3. Průlet kaňonu

Šílenec Marshall Miller, kterému se také říká GoPro sportovec a létající kovboj, se rozhodl střemhlav proletět úzkým pásem kaňonu Vermillion Cliffs. To co uvidíte, raději sami nezkoušejte! Tedy pokud nejste Batman. Jinak slušný úlet.

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.