THY Bilet Erteleme : 0850 302 54 93

Pegasus Telefon
May 17 · 5 min read

THY Bilet Değişikliği Nasıl Yapılır, Kurallar

Türk Hava Yolları bilet değişikliği için 0850 302 54 93 numaralı ücretsiz müşteri hizmetlerimizi arayarak her türlü biletlerinizde yönlendirme veya tarih değişikliğinizi kolay ve pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

THY Bilet Değişikliği

Yaşadığımız çağ her tür teknolojik değişimler izin vermiştir. Bu değişimlerden hava yolları şirketleri de etkilenmiştir. Hava yolu şirketleri teknoloji desteği ile birlikte yolcuların işlerini yönetiyor.

THY bilet değişikliği, biletlerin kolay yönlendirilmesi, rezervasyonun yapılması gerektiği gibi. Bu yollarla birlikte yolcular biletlere daha çabuk ulaşılabilir hale getirildi. Uçak yolculuğu yapmak isteyen kişi sadece internetten tüm bilet işlemlerini halledebilir ve uçuş zamanı sadece hava yoluyla uçuşunu gerçekleştirebilir.

Türk Hava Yolları ve Anadolu Jet Havayolları'nın biletlerinde tarih ve yön değişikliğinin nasıl yapılacağı konusunda daha detaylı bilgi verdiğimiz makalemizi https://www.biletreyon.com/thy-bilet-degistirme burada okuyarak.

THY Bilet Dili

Türk Hava Yolları Bilet Değişikliği Hakkında

Türk Hava Yolları 7'den 70'e herkese hizmet yapıyor. Türk Hava Yollarında verilen hizmet.

Türk Hava Yollarının fiyatları hizmette herkese yer vardır. Merkezi İstanbul'da bulunan şirket önümüzdeki yıl yaklaşık olarak 69 milyon insan tarafından tercih edildi. Türk Hava Yolları yıldan yıla büyük bir yön çizgisi izleniyor.

Türk Hava Yolları şuan için 300 noktaya uçuş hizmeti bulunduruyor ve uçuş yaptı ülke sayısı ise 120 tane olarak ifade ediliyor. Türk Hava Yollarının bu konu bir dünya rekoru da söz konusudur.

Türk Hava Yolları ve Anadolu Jet Havayolları'nın uçak biletlerinde tarih ve yönlendirme konusunda hava şartlarına bağlı olarak kullanılabilir ücretsiz müşteri hizmetleri numaramız 0850 302 54 93'dür. Her türlü biletlerinizde yön ve tarih çeşitliliğinizi yapıyor.

THY, 120 ülkeye uçuş gerçekleştirebilen dünyadaki ilk uçuş firmasıdır. Firma onu yıl belli oranlarda bağlantı çizgisi sergilemiş ve dünyadaki diğer hava yolları şirketleri arasında ilk sıraya yerleştirildi.

THY bir çok önemli takıma veya firmaya sponsor olarak da son derece derin yatırımlar. Türk Hava Yollarında odada doluluk oranı verildi. Boş uçuşun ve son dakika bilet bulmanın bu yüzden pek çok muhtemel olup olmadığını doğru değil. Bu durum bilet alışverişlerini de etkiliyor.

THY Bilet Erteleme İşlemleri

Türk Hava Yollarında bilet sunumu henüz yapılmamıştır. Ancak uçuş başladıktan sonra bunun bir dönüşü olamazcağından biletler üzerinde olduğu bir dönüş yapılamamaktadır.

Ne türte olacağına dair olarak de de ceza uygulanabiliyor. Burada THY bilet değişimi için Türk Hava Yollarının müşteri hizmetleri temsilcilerine danışılabilir ya da bilet satış noktalarından bilgi alınabiliyor.

Türk Hava Yolları bu şehirde 7/24 müşterilerin talep ve isteklerini cevaplıyor. Müşterileri, müşterileri, müşterileri, müşterileri, müşterileri, müşterileri.

THY Bilet Değişimi İşlem Personelleri

THY bilet yönetimi konusunda uzman personeller görevinde. Kişiselinin hizmetlerini vermek. Müşteri memnuniyeti gereğince işinde uzman müşterisi müşterileri her türlü THY bilet kuralları soruları onlarla görevlendirilmişlerdir.

Yolcular zaman zaman bilet işlemlerinin yapılmasını tereddüt yaşayabilmektedir. THY çağrı güvenliği bulabiliyor.

THY Biletlerinde Tarih Değişikliği

THY'dan alınan biletlerin açılması uçuşundan önce tarihlenebilir. Alınan uçak biletlerinin tarihçesi kapatılabilir hale getirildi. Yani internetten bilet alıyorsanız. Bu bilet alma bilgilerini internet üzerinden gerçekleştirilirken de mutlaka kredi yada banka kartı hazırlandı.

Bütün bu şartlar karşılanıyorsa bilet tarihinde tarih değişikliği. Ancak kredi yada banka kartı ile internet bağlantısı işlem işlemlerinde tarih değişikliği için uçuşa en az bir saat kalması gerekiyor. Bir takım teslimında bilet alırken tarih değişikliği yapılamamaktadır. Yolcunun elinde olunabilir promosyonlu bilet mevcutsa, promosyonlu biletler üzerine tutarak yapılamaz.

Diğer yandan uçuş saatine bir saatten önce bir süre öncea kanalda ondan bilet çıkışı işlemi yapılamamaktadır. Ne olursa olsun olsun alıyorum bir uçuş var ve bu var var var tarihin yapılmaması isteniyorsa bu işlemi gerçekleştirilmiyor. Bu konu ile ilgili herhangi bir sorun yaşanıyorsa müşteri hizmetlerine bağlanabiliyor ilgili konuda yardım alınabilir.

D aha önce satın almak THY'den satın alma talimatı uçak biletlerinizi Anadolu Jet Havayolları'nın ayarlamak ile de ayarla. Anadolu Jet Havayolları'ndan satın almayı tercih ederken.

THY Yurtiçi Promosyon Biletleri

THY tarafından alınan yurtdışında inovasyon edildi. Bilet internet yoluyla alınmamış ise biletlerin değişimiine izin verilir.

Ama uçağın doluluk oranına ve ayrılan kontenjana bağlı olarak yurt içi promosyon biletlerinde online kanaldan olmasını yapabilirsiniz. Ancak internet üzerinden biletin kesinlikle yapıldı.

Türk Hava Yolları Logo

THY Yurtdışı Promosyon Biletleri

Türk Hava Yolları şuan için 120 ülkeye uçuş yapmak ve dünyanın dört bir yanından yolcu taşımaktadır. THY tarafından yolcularına zaman zaman tanıtımı. Bu biletler yurt dışı içinde verilebilir.

Yurt içi promosyon biletlerinde olduğu gibi yurtdışı promosyon biletlerinde de bir tane yapılamamaktadır. Bu biletler devam ediyor. İnternet üzerinden alınan promosyon biletlerde tarih değişikliği yapılabilmektedir.

Ancak yurt dışı dışı biletlerin aktarmalıydı. Bu tip biletlerde olduğu halde bile safra yapılmadan. Yine tarih değişiminin yapılabilmesi için ilgili uçaktaki doluluk oranı mümkün. Türk Hava Yollarının uçuşlarında yüksek doluluk oranı

T ürk Hava Yolları'nın yurtiçi promosyonlu biletlerinde herhangi bir tarih değişikliği yapılamamasına rağmen, yurtdışı biletlerinde ise bu durum zaten istisnalarda olabiliyor. Bu konu ile ilgili detaylı bilgiyi 0850 840 48 05 numaralı THY uçak bileti hattı telefon numarası arayarak öğrenilebilir.

Türk Hava Yolları Bilet Değişiminden Ücret Alınır Mı?

Türk Hava Yollarından alınacak olan biletler açık havada teslim belli belli bir ücrete tabidir. Ekstra ücretlendirilmesinin sebebini, biletini sınıfında gidişatına göre oluyor getirdi.

Havayolları Bilet Değişim Ücretleri

Euro koltuklardaki ücret alınmaktadır. Bilet açmadan biletin değiştirildiği saatte önemli rol oynayabilir.

Şöyle ki, uçuşun iki saatten uzun süren uzun süren bir süre varsa ceza olarak yüzde ondan fark bedeli uygulayın. Uçuş saatine göre iki saatten kısa bir süre kaldıysa;

Açık bir bilet planlama planlama düşünülüyor ise bunun bir an önce yapılması maddi tasarruf ediliyor. Denenmiş gibi uçuşa bir saatten az bir zaman zamanlanmışsa ve yapılmaması isteniyorsa bu olamaz. Bu durumda ilgili bilet iptal edilir.

Bilet Ödeme Yolları

THY 'nin sahibi olunacak uçak bileti bedelleri basitleştirilerek beraber basit bir şekilde birleştirilebilir. Günümüzde en yaygın ödeme biçimi nedir. THY resmi internet erişimi yada uygulama yolundan saat ve sefere giden bilet alınabiliyor.

THY resmi internet sitesinde ve uygulamasında ödeme yöntemi olarak bütün kredi ve banka kredi kartı. Ayrıca resmi internet sitesi dışında bilet alınabiliyorsa, önceki sitelerden de işlem yapılabilmektedir.

İstanbul Yeni Havalimanı THY Telefon

Bilet Değişimi Kredi Kartına Taksit İmkanı

Uçak bileti alımında banka kartı ile de ödeme yapılabilmektedir. Ancak banka kartlarında taksitli bilet alımı söz konusu değil. Banka kartı ile ödeme yapılıyor ise bilet ücreti alıyor. THY bilet alma kredi kartı ile yapılıyorsa uçak bilet alımında taksitlendirme yapılabilmektedir.

Türk Hava Yolları'nın biletlerinde tarih ve yön değişikliği gibi işlemlerde, ilk satın alımken geçerli olan taksit ile ödeme bekleniyor. Bu da demek oluyor ki, THY uçak biletinde taksitle ödeme gibi bir opsiyonunuz da var.

Kredi kartına bilet alımı taksitleri satılan kartın bankasına göre sıralanmış gösterilebilir. Uçak bileti alımlarında bazı kartlar 3 taksit ederek açmaktadır. Bazı bankaların kredi kartları biletler için 9

Bazı bankaların kredi kartları ise 9 takside artı 3 taksit kullanarak kullanımı bilet ücretiini 12 ay süre ile taksitlendirilmiştir.

Welcome to a place where words matter. On Medium, smart voices and original ideas take center stage - with no ads in sight. Watch
Follow all the topics you care about, and we’ll deliver the best stories for you to your homepage and inbox. Explore
Get unlimited access to the best stories on Medium — and support writers while you’re at it. Just $5/month. Upgrade