כל מה שרציתם לדעת על תריסי גלילה, תריסי עץ ותיקונם

ישנה נוחות במתקני הבית השונים, כאלה שאנו עושים בה הרבה שימוש כמו למשל תריסי גלילה שאנו מעלים ומורידים כמה פעמים במשך היום והלילה.הנוחות ומחירם של תריסים מסוג גלילה, הם אלה שמבדילים באיכויות השונות. רובנו מעדיפים תריסים שיהיו נוחים להפעלה , בעלי מנוע איכותי וחזק שיהיה עמיד בפני הרבה פתיחות וסגירות ולכן, כדאי לרכוש אותם אצל יבואן או יצרן מוכר שיעניק לכם מוצר איכותי בעל אחריות ושירות תיקונים אמין.

הישראלים תמיד אוהבים טכנולוגיה וחידושים, כך שלפני כעשור בערך, החלו לייצר בארץ תריסים מסוג גלילה שהפכו להיות פופולאריים מאוד. ניתן לשלוט בהפעלתם של התריסים הן באמצעות שלט רחוק והן באמצעות מתג חשמלי.

חומרי הגלם שמהם מיוצרים תריסי הגלילה

יש לציין כי ניתן למצוא תריסים חשמליים מסוג גלילה המיוצרים מאלומיניום אך בעקבות בניינים עתיקים ששומרו בישראל והתקינו להם תריסים מסוג גלילה שמיוצרים מעץ, המראה שלהם שבה הרבה אדריכלים ועוברי אורח שהחליטו כי הם מעוניינים להתקין תריסי עץ מסוג גלילה. מי שרוכש תריסי גלילה העשויים מעץ, כדאי כי ידע לתחזק אותם וימצא את מי שמתמחה עם תיקון תריסי עץ. תריסים מעץ, הפכו להיות נפוצים, הן בקרב אדריכלים ומעצבי פנים והן בקרב אנשים שאוהבים את הסגנון הכפרי הרומנטי שבכל זאת משדר המון יוקרה.

מי שמעוניין לרכוש תריסי גלילה מעץ, כדאי כי יגיע אל יבואנים שמתמחים בייצור, יבוא עץ והרכבתם של התריסים. העץ חייב יהיה להיות מטופל נכון, כזה שעבר עישון מחרקים, שיוף וצביעה בשמן ולכה. העץ חייב להיות מיובא מארצות מובחרות באירופה כך שהעץ והתריס יעמוד בתו התקן האירופאי והישראלי.

פנייה נכונה לאיש מקצוע שמתמחה בתיקון על סוגי תריסי העץ

לפעמים לאחר תחזוקה לא נכונה או בגלל בלאי של התריס, יש לתקן אותו. תריסים אלה, דורשים תחזוקה מקצועית ולכן, כדאי להזמין בעלי מקצוע שמתמחים בתחזוקה וכן תיקון תריסי עץ. אם רכשתם את התריס המיוצר מעץ מחברה ידועה, כדאי כי כבר תשאלו לגבי התיקון והתחזוקה. לרוב היצאנית או היבואנית של התריסים היא זו שמתחזקת או מתקנת באופן המקצועי ביותר את התריסים שהיא עצמה מייבאת ומתקינה, כך שאין יותר טוב משימוש בשירותיה של אותה החברה שממנה רכשתם את התריסים.

Show your support

Clapping shows how much you appreciated Peled wood’s story.