למי שאוהב עיצוב רומנטי- תריסי גלילה ותריסים מעץ

אנו עדים לכך שהמראה המודרני פחות אהוב על אנשים והמראה הביתי, החמים והכפרי חוזר לאופנה. בעיצוב הבית המראה של תריסי עץ, הפך להיות נפוץ יותר בגלל שישנה נטייה לאנשים לחפש ולהתקרב לטבע ומדובר בחומרי גלם, בעלי מראה חם. מגוון תריסי העץ, הוא בהחלט רחב, וניתן למצוא גוונים שונים וכן משחק בגוונים של תריסים העשויים מעץ. האפשרות של עיצוב חלונות ותריסים העשויים עץ, היא גדולה, למשל תריסים במבנה צר, תריסים בעלי מבנה של קשת, תריסי הזזה או תריסים שנפתחים כלפי חוץ, כאלה שמזכירי את התריסים הישנים והאהובים של פעם שהיום, ניתן לראות אותם בכפרים של אירופה.

חיקוי של בניינים ישנים באמצעות תריסים מעץ

יש היום נטייה, לחקות את הסגנון של בתים ישנים או מבנים עתיקים שנשמרו באמצעות חלונות מעץ ותריסים העשויים מחומר גלם טבעי זה. מי שאוהב לשלב בין מודרני לטבעי, יכול להתקין תריסי גלילה מעץ. השילוב של מודרני וחדיש יחד עם חומרים טבעיים אהוב על אנשים, כך שהם נהנים משני עולמות העיצוב. תריסים אלה, אינם נחלתם של בתים פרטיים בלבד, כי אם גם של בתי מלון בוטיק מסעדות ובנייני מגורים בעיצוב מיוחד שיש בהם חזות עתיקה בסגנון כפרי או ים תיכוני שאהוב מאוד על אנשים בארץ.

ניתן להשאיר תריסי עץ, בגוון הטבעי שלהם, או לחלופין גם לצבוע אותם בצבעים שאינם מתקלפים. במידה ואתם מעוניינים להתקין סוגים של תריסים המיוצרים מעץ, כדאי לוודא תחילה, כי הם עברו תהליך של עישון ומניעת חרקים והם מצופים בלכה ששומרת על תכונותיו של העץ.

תריסי עץ- לא לעשירים בלב

אם פעם, תריסי גלילה מעץ, היו לעשירים בלבד, אז היום, ניתן כבר לראות אותם בקרב אנשים גם מהמעמד הבינוני. ניתן להתקין תריסי גילה העשויים עץ, עם מנגנון חשמלי. הם נוחים לתפעול מה שמאפשר שליטה מרחוק בהפעלתם, באמצעות שלט. ניתן למצוא תריסי גלילה גם בפתחים שגודלם שלושה מטרים ומעלה, כך שתתקינו אותם גם בחדרי השינה ובפתחים נוספים, בהם מצויים חלונות.

ניתן למצוא תריסי עץ במנגנון הזזה, כך שהם נמצאים בתוך מסילות ונכנסים לנישות בקיר. ניתן לכוון את כמות האור בכיוונם כלפי מעלה או מטה. ניתן למצוא תריסים העשויים עץ, בעלי שני כנפיים שנפתחות כלפי חוץ, העיצובים בתריסים העשויים עץ, הם רבים ובהחלט כדאי לעלעל במגזינים השונים לעיצוב הבית או לגשת ליצרנים ולבחור מתוך הקטלוגים את התריסים שיתאימו לסגנון ביתכם.