Nd Mama

Gün geçmiyorki kedi ve köpek dostlarımızın beslenmesiyle ilgili yeni ve yüksek teknolojili ürünler çıkmasın. Bunlardan biri ve en önemlisi olan italyan firması Nd Mama, kediler ve köpekler için çık farklı içeriklerde bir çok farklı ambalajlarda mamalar üretmekte. Özellikle tahılın sevimli dostlarımızın vücudunda yarattığı kötü etkileri en aza indirmeye yönelik düşük tahıllı ve hipersensitive kedi ve köpekler için tahılsız mama üreten nd, yenilebilirliği yüksek A plus segment ürünlerle mama pazarında öncü ve lider olmaya aday bir firma olarak öne çıkıyor.

Nd Kedi Maması Seçenekleri

Nd kedi maması, özellikle allerjik reaksiyon gösteren aşırı hassas kediler için tahılsız kedi maması çeşitleri üretirken, aynı zamanda düşük glisemik endeksi olan, karbonhidrat kaynağı tahıldan ziyade sebze ve meyve içerikli kompleks ürünler sunar. Bu aynı zamanda metabolik sorunlarla karşı karşıya olan kilolu kedileri pankreatit ve karaciğer hasarlarına, dolayısıyla şeker hastalığının şekillenmesine karşı koruyucu etki sağlar.

Allerjik olmayan ancak kedisinin sağlığını düşünen kedi sahipleri, seçici kedileri için de nd düşük tahıllı kedi maması tercih edebilirler. Yine kzu etli ve yaban mersinli, tavuklu ve narlı, balıklı portakallı lezzetleri tüm seçici kedilerin ağız tadına uygundur.

https://www.petmamashop.com/nd-tahilsiz-tavuk-narli-yavru-kedi-mamasi-1-5-kg

Nd Köpek Maması Lezzetin Zirvesi

Nd köpek maması, özellikle aşırı mama seçme davranışı gösteren küçük ırk köpeklerin bile reddetmeden yiyeceği içeriklerdedir. Terriere, cavalier, pomerian gibi ırklar bilindiği üzere sahiplerini adeta kullanarak ısrarla ev yemeklerini isterler. Ancak bu davranış dengesiz beslenmeye ve özellikle mide barsak sorunları başta olmak üzere bir çok sağlık sorunlarına neden olur. Özellikle Nd tahılsız köpek maması, lezzet anlamında hem küçük ırkların hemde tüm diğer köpek ırklarının reddetmeden yiyeceği aromatik içeriklerle hazırlanmıştır.

https://www.petmamashop.com/nd-balkabakli-kuzu-etli-ve-yaban-mersinli-iri-irk-yavru-kopek-mamasi-12-kg
Show your support

Clapping shows how much you appreciated Petmamashop Doğa’s story.