Офіційний візит до Малайзії

Церемонія зустрічі в аеропорту Куала-Лумпур, Малайзія

Зустріч з Прем’єр-міністром Малайзії

Голова Уряду Малайзії Наджиб Тун Разак

Реалізація цього потенціалу двостороннього співробітництва — одна з тем сьогоднішньої зустрічі з Прем’єр-міністром Малайзії Наджибом Тун Разаком

Вражаюча панорама з Офісу Прем’єр-міністра Малайзії, Куала-Лумпур

Україні є що запропонувати Малайзії. Ми будемо раді вітати малайзійських інвесторів у енергетичному секторі, в галузі логістики, розвитку портів та в інших напрямках.

Сьогодні під час зустрічі з главою Уряду Малайзії ми обговорили питання реалізації космічних та безпекових програм, поставок наших літаків “Антонов”, постачання на малазійський ринок українських продуктів харчування та ліків.

Ми, в свою чергу, запрошуємо малазійські компанії взяти участь в будівництві автодоріг, в управлінні українськими аеропортами, ділитися досвідом управління ЖКГ

Відкриваємо новий розділ в особливому партнерстві між країнами

Сьогоднішній бізнес-форум продемонстрував значну зацікавленість бізнес-кіл обох країн у взаємовигідній співпраці. Впевнений, цьому максимально сприятиме підписана угода про уникнення подвійного оподаткування.

Дякую Малайзії та особисто очільнику малайзійського Уряду за послідовну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України. Малайзія підтримала резолюцію Генеральної асамблеї ООН 2014 року проти незаконної анексії Криму та агресії проти України.

Незважаючи на географічну віддаленість, наші країни мають 25-річну історію взаємовигідних відносин і плідного співробітництва. Переконаний, що сьогодні ми відкриваємо новий розділ в особливому партнерстві між Україною та Малайзією

Українсько-малайзійський бізнес-форум

В рамках офіційного візиту до Малайзії зустрівся з представниками малазійського бізнесу та запросив їх інвестувати в Україну.

Є малайзійське прислів’я: «Гни бамбук, поки він паросток — зелений і росте». Україна також «паросток». І саме сьогодні треба інвестувати в Україну

Угода між Україною та ЄС про зону вільної торгівлі відкриває величезні можливості для інвесторів. Україна могла б стати воротами для малайзійського бізнесу на європейський ринок!

Українсько-малазійський бізнес-форуму

Україна зацікавлена в отриманні досвіду малайзійських компаній в сфері передових інновацій. Сподіваюсь, що найближчим часом почне працювати українсько-малайзійський торговий комітет. Це дасть величезний імпульс для наших двосторонніх торгово-економічних відносин.

Сьогодні у нас є хороша стартова позиція, щоб використати весь потенціал наших економічних відносин. Ми зацікавлені в тривалій та плідній співпраці. Малайзія може увійти в ТОП-3 українських торгових партнерів в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні

З Міністром оборони Малайзії визначили низку конкретних кроків щодо розширення сфер співпраці та активізації взаємодії у сфері військово-технічного співробітництва.

Україна та Малайзія мають величезний потенціал двостороннього співробітництва.

Show your support

Clapping shows how much you appreciated Petro Poroshenko’s story.