НА МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ ПОБУТОВОЇ ЕЛЕКТРОНІКИ (CES) КОМПАНІЯ P&G ПРЕДСТАВИЛА НОВІ РОЗРОБКИ З ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ З ВИКОРИСТАННЯМ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ, ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ РОЗУМНИХ МАГАЗИНІВ І РОЗПОРОШЕННЯ АРОМАТІВ

Серед брендів, що представляють IoT-пристрої для повсякденного життя, були SK-II, Olay, Gillette, Oral-B.

ЛАС-ВЕГАС, 14 січня 2019 року — Компанія Procter & Gamble представила увазі відвідувачів виставки побутової електроніки CES 6 нових IoT-пристроїв, розроблених для поліпшення повсякденного життя. ТОП-менеджмент P & G вперше виступив на всесвітньо відомій виставці глобальних інновацій, поділившись тим, як компанія використовує передові технології для розробки нових продуктів, які допомагають споживачам по всьому світу подбати про красу і гігієну для себе та своїх близьких, облаштувати домашній затишок.

На виставці були представлені наступні розробки:

Розумний магазин SK-II Future X. Загалом це косметичний салон всередині магазину. Поєднуючи цифровий досвід з фізичним, дисплей пропонує визначити стан шкіри за допомогою технології розпізнавання обличчя і власних досліджень SK-II в області косметичної дерматології та діагностики шкіри.

Спеціальний додаток Olay’s Skin Advisor за допомогою штучного інтелекту надає користувачам рекомендації по догляду за шкірою за допомогою аналізу Селфі і заповненої короткої анкети.

Зубна щітка Oral-B Genius X використовує штучний інтелект для розпізнавання того, як користувачі чистять зуби. Споживач отримує індивідуальні рекомендації, які допомагають поліпшити процес чищення і тим самим покращити стан здоров’я ротової порожнини.

· Нова бритва з підігрівом Heated Razor від GilletteLabs, нагрівальний елемент якої активується менш ніж за секунду, підвищує якість гоління, з кожним рухом леза, створюючи комфорт як від гарячого рушники в перукарні.

Система догляду за шкірою Opté Precision Skincare System, яка об’єднує оптичну систему фотокамери, запатентовані алгоритми, технологію друку і догляд за шкірою в одному пристрої. Девайс сканує шкіру, виявляє ділянки з гіперпігментацією і точно наносить на них коригувальну сироватку, даруючи шкірі природну красу.

Система ароматизації повітря Airia створена для використання в розумному будинку. За допомогою запатентованого капілярного методу і технології нагріву одним натисканням кнопки система створює в будинку атмосферу пахощів.

«Ми живемо в часи соціальних потрясінь, коли потужні технології поряд з динамічними змінами суспільства та екології кожен день трансформують споживчий досвід, — каже маркетинг-директор компанії Марк Прітчард. — Прагнучи поліпшити життя людей, P&G інтегрує передові технології в повсякденні товари і послуги. Ми об’єднуємо сучасні потреби з нашими науковими можливостями. Відповідаючи на питання «А якщо?», Ми даруємо людям неперевершений споживчий досвід».

«Сьогодні ми як ніколи швидко впроваджуємо інновації, поєднуючи більш ніж 180-річний досвід з підприємницьким стартап підходом, — зазначає Кеті Фіш, директор з інновацій P&G. — Ми змінюємося разом зі споживачами. Незмінним залишається лише наше бажання якнайкраще зрозуміти, як живуть, працюють і відпочивають наші споживачі, щоб точно знати, що їм потрібно. Об’єднуючи передові досягнення науки і нові технології з глибоким розумінням споживача, ми пропонуємо людям інновації, що з кожним днем ​​покращуватимуть життя наших споживачів».

У форматі повної виставки для широкої публіки стенд P&G на CES був представлений в концепції LifeLab — «Лабораторія для життя». Компанія P&G створила на своєму стенді можливість повного занурення в проживання і розуміння користувацького досвіду для пошуку нових можливостей у створенні інновацій і органічних партнерських проектів. Крім продуктових демо, на стенді P&G відвідувачі також могли взяти участь в панельних дискусіях і презентаціях від провідних експертів в індустрії «розумних» споживчих товарів.

Директор з інформаційних технологій P&G Хав’єр Політ зазначив: «Участь у виставці CES дає нам можливість продемонструвати своє лідерство в сфері застосування технологій до споживчих товарів і наш підхід до партнерства, в рамках якого ми ділимося своїм досвідом і ресурсами, що допомагає нам втілювати в життя нові рішення. В рамках участі в CES, ми відкриті до ділового співробітництва, а також сподіваємося, що демонстрація наших власних інновацій відкриє двері для передових ідей і якісно нового споживчого досвіду, що в кінцевому підсумку принесе користь споживачеві».

Про Procter & Gamble

P&G покращує життя свої споживачів у різних країнах світу за допомогою одного з найбільших портфелів якісних брендів, заснованих на довірі та лідерстві, у тому числі Always®, Ambi Pur®, Ariel®, Bounty®, Charmin®, Crest®, Dawn®, Downy®, Fairy®, Febreze®, Gain®, Gillette®, Head & Shoulders®, Lenor®, Olay®, Oral-B®, Pampers®, Pantene®, SK-II®, Tide®, Vicks®, та Whisper®. Спільнота P&G працює приблизно у 70 країнах світу. Останні новини та інформацію про компанію та її бренди можна знайти на веб-сайті http://www.pg.com, або на сторінці https://bit.ly/2SOCFl4.

Procter & Gamble Ukraine

Сила простих речей, що змінює світ.

Welcome to a place where words matter. On Medium, smart voices and original ideas take center stage - with no ads in sight. Watch
Follow all the topics you care about, and we’ll deliver the best stories for you to your homepage and inbox. Explore
Get unlimited access to the best stories on Medium — and support writers while you’re at it. Just $5/month. Upgrade