Bitcoin ile Zynga Poker Chip Satın Al

Zynga Poker Chip Satın almak için en kolay en güvenilir ve en avantajlı ödeme yöntemi nedir?

Zynga Poker Chiplerinizini Zynga’nın kendisinden neden alamayacağınızı ve neden almamanız gerektiğini önceki yazılarımızda bahsetmiştik. Zaten Zynganın kendisinden chip satın almak pekte mümkün değil.

Önce Chip Satın Almak için Poker Kedi web sayfasına girin ve aşağıda göreceğiniz ödeme yöntemlerinden birini seçerek dilediğiniz gibi ödemenizi gerçekleştirin.

Peki Bitcoin nedir ne işe yarar ve neden chip ücretini bitcoin ile ödeyeyim?

Bitcoin en temel şekilde tanımlanmak istenirse; herhangi bir banka, resmi bir finansal kurum veya kuruluşu ile ilgisi olmayan tamamen bağımsız dijital para birimidir. Dünya genelinde 2008’de ortaya çıkmış ve 2009’dan beri kullanılıyor olsa da birçok kişi Bitcoin hakkında ya yanlış bilgiye sahip ya da nasıl kullanıldığını bilmiyor. Sadece kulaktan dolma bilgilerle çokta tanınmayan Bitcoin aslında; birçok kişi ve otorite tarafından geleceğin finans kaynağı olarak görülüyor.

Bitcoin izlenmesi mümkün olmayan para transferi olarakta adlandırılabilir.Örneğin siz kredikartınız ile xapo gibi blockchain gibi şirketlerden hesap açarak bitcoin satın alabilirsiniz.Kredikartı ekstrenizde bitcoin satın aldığınız görünür fakat bu bitcoinler ile ne satın aldığınızı kimse takip edemez.Bitcoin Dünya genelinde black market satışlarında ve kara para transferlerinde de sıklıkla kullanılan bir yoldur. Ayrıca Bitcoin ile Dünya’nın her yerine komisyon ödemeden para transferi yapabilirsiniz.

Zynga Poker oyunu için chip satın almak istediğiniz de yine Bitcoin kullanmak istiyorsanız Poker Kedi websayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Like what you read? Give Poker Kedi a round of applause.

From a quick cheer to a standing ovation, clap to show how much you enjoyed this story.