Zynga Chip Kazanmak

Merhabalar,

Bugün size Zynga Poker Oyununda Chip Kazanma yolları hakkında bilgiler vereceğim. Zynga oyunu bildiğiniz üzere kullanıcılarına çeşitli yollar ile bedava chipler dağıtmaktadır.Bu chipleri toparlayarak günde 2m ye kadar chip elde etme şansınız vardır.

Zynga Poker Uygulamasından veya Web sayfasından oyuna kayıt olduktan sonra size 2000 zynga ücretsiz fiş verecektir.

Günlük Spin haklarınızı hem web üzerinden hem mobil üzerinden ayrı ayrı kullanabilirsiniz örneğin web tarafından günde 3 kere spin çekebilir ayrıca mobile uygulama ile günde 7 kere spin çekerek kazancınızı katlayabilirsiniz.

Archievement kısmından oyun oynadıkça açılan ödülleri toplayarak hergün 100k civarında chip toplamanız mümkündür.

Oyun oynadıkça biriken ticketlarınızı collect edip ardından redeem ederek günde 300k kadar chip kazanmanız mümkündür.

Arkadaşlarınıza gift göndererek ve onların size geri gift göndermesini sağlayarak günde 50kya kadar chip kazanmanız mümkündür.

Blackjack, hi lo, ve kazı kazan gibi oyunları oynayarakta chiplerinizi arttırabilirsiniz.

Fakat tüm bu yaptıklarınız günde size 1m ile 2,5m arası chip kazandırır Zynga oyununda heyecanlı bir oyuna katılmak için en az 1b chip sahibi olmanız gerekir. 1b chip toparlamak için aylarca bu oyunu tekrar tekrar oynamanız gerekebilir ve sonuçta hiçbir zaman 1b ye ulaşamama ihtimali de vardır.

1b chip Zynga’nın kendisinden satın almaya çalıştığınızda 1000 Türk Lirası gibi bir tutara denk gelecektir. Zynga hem pahalıdır hemde satın alma süreçleri çok yorucudur.Bu nedenle internette çok sayıda Chip Satışı Sitesi ortaya çıkmıştır.Bunlar arasından hangisinin güvenilir olduğunu bulmak ayrıca yorucu ve sonucu belirsiz bir süreçtir. Poker Kedi, size hem en uygun fiyatlarla hemde güvenilir bir şekilde Zynga Poker Chip Satışı hizmeti sunar.Chiplerinizi en güvenli şekilde hesabınıza aktarır.Eğer chipleri hazır yüklenmiş bir facebook hesabı talep ederseniz ek ücret vererek chiplerinizi bu şekilde de satın alabilirsiniz. Zynga Chip Satın Al dediğinizde akla gelen Türkiye’nin ilk ve tek kurumsal websayfası Poker Kedi. Herkese Bol Şans!