Zynga Poker Hesabım Yasaklandı

Zynga Poker Oyunu her nekadar dünyanın en popüler online texas holdem poker oyunu olsa da bir çok konuda müşterileri şikayetçidir. Chip Satın almak ve hesabınızın güvende kalması Zynga’da çok zordur. Chip Satın almaya çalışırken facebook hesabı kilitlenenler, kredi kartını bir türlü facebook’a veya zynga’ya kabul ettiremeyenler çok sayıdadır. Tüm bunları başarsalar bile Zynga Poker Chip Fiyatları çok pahalıdır web üzerinden fiyatlar biraz daha ucuz olsada satın alma işlemleri web üzerinde daha zordur. Mobile Uygulama tarafında satın alma işlemleri iphone appstore aracılığı ile olduğu için biraz kolaydır fakat fiyatlar çok pahalıdır.Poker Kedi Chip satın alma konusundaki tüm problemlerinizi çözer size paypal,bitcoin,online kredi kartı,mobil ödeme gibi bir çok ödeme seçeneği sunar anında chiplerinizin hesabınıza aktarılmasını sağlar.

Chipleri satın almayı başardıktan sonra bu sefer hesabınızın yasaklanmaması için dikkat etmeniz gereken kurallar vardır.Masalarda diğer oyunculara küfür etmek hesabınızın yasaklanmasına sebep olur.

Masalarda 3üncü parti uygulamalar kullanarak sürekli belli hesaplarla buluşup chip aktarımı yapmak yine tehlikelidir.Masalarda arkadaşlarınızla buluşmanın en güvenli yolu onları buddy olarak eklemektir.Fakat buddy ekleme işlemini yaptıktan sonra 48saat beklemeniz gerekir. Sürekli farklı oyuncular ile masalarda buluşmak istiyorsanız En güvenilir Zynga Masa Bulucu programı ZyngaCloud uygulamasıdır. Bu programı bilgisayarınıza yüklediğinizde istediğiniz masaya girebilir arkadaşlarınızla buluşabilirsiniz.

Aynı ip adresinden birden fazla facebook hesabına girerek zynga poker oyununa dahil olmanız hem facebook hesaplarınızın kilitlenmesine hem zynga hesaplarınızın banlanmasına sebep olabilir.

Zynga Poker Chip Satışı sayfamızı ziyaret ederek güvenle hesabınız yasaklanmadan chip satın alabilirsiniz.

Like what you read? Give Poker Kedi a round of applause.

From a quick cheer to a standing ovation, clap to show how much you enjoyed this story.