Nowe narzędzia dla autorów i publikacji

W tym tygodniu z przyjemnością wprowadzamy trzy oczekiwane przez naszych użytkowników funkcje, które ulepszą pisanie i publikowanie na Medium.


Planowanie publikacji

Dzięki naszej nowej funkcji zaplanuj publikację, możesz wybrać datę i godzinę o której chcesz opublikować swoją historię.

Kliknij Schedule to publish w tym menu, by umieścić swój post w kolejce. Zostanie opublikowany wtedy, kiedy chcesz, a nie wtedy, kiedy masz na to czas.

Możesz teraz zaplanować publikację Twoich postów w godzinach szczytu i nagradzać Twoich obserwujących regularnym napływem treści.

Podłączanie Twittera do publikacji

Od teraz możesz też połączyć swoje konto w serwisie Twitter z Twoją publikacją na Medium. Gdy to zrobisz, wszyscy Twoi obserwujący na Twitterze mający również konto na Medium zostaną automatycznie dodani jako obserwujący Twojej publikacji.

Funkcja Connect to Twitter znajduje się na stronie About Twojej publikacji:

Uwaga: Konto Twitter połączone z Twoją publikacją nie może być równocześnie połączone z Twoim kontem Medium. Nie będziesz mógł też wykorzystać go do zalogowania się na swoje konto Medium.

Statystyki dla listów

Możesz teraz także zobaczyć statystyki dla listów wysłanych poprzez Twoją publikację na Medium. Aby to zrobić, przejdź do strony listów:

Na tej stronie możesz sprawdzić ile listów zostało wysłanych, ile osób je otworzyło oraz kliknęło w linki w listach wysłanych po 6 stycznia 2016 r. (dniu, w którym udostępniliśmy tę funkcję).


To wszystko! Jak zawsze, jeśli masz jakieś pytania lub feedback dotyczący tych funkcji lub jakiejkolwiek innej funkcji na Medium, napisz do nas na yourfriends@medium.com lub odwiedź nasze Centrum pomocy.