Хто є хто у ВККС?

Тарас Лукаш

Прийшов працювати до ВККС, щоб відновити довіру до судової гілки влади. Проведення на гідному рівні відкритого та прозорого конкурсу до Верховного Суду — один із механізмів, як це можна зробити. Для мене честь долучитись до цього процесу

Посада: Член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України
Сфера відповідальності: кваліфікаційна палата ВККС
Призначення: Державна судова адміністрація (2016)
Дата та місце народження: 2 вересня 1978 року, Донецьк 
Освіта: Національна академія внутрішніх справ України, спеціальність «Правознавство», (1999) 
Сімейний стан: одружений, має доньку

Кар’єра

відомий адвокат, спеціаліст у галузі судової практики

1999 — слідчий, старший слідчий в УМВС України у Львівській області та ГУ МВС України в м.Києві

2003 — юрист ТОВ “Юридична фірма “Салком” та ТОВ “Інтер Сервіс”. У 2004 р. отримав свідоцтво на право заняття адвокатською діяльністю і працював за сумісництвом адвокатом та заступником директора в Адвокатському об’єднанні “Салком Інтер”

2016 — Член ВККС
 
Вважає своєю перевагою значний професійний досвід та командну роботу під час захисту інтересів фізичних та юридичних осіб в органах державної влади, судах загальної юрисдикції всіх спеціалізацій та інстанцій, Міжнародному комерційному арбітражному суді при ТПП України, а також у судах іноземних юрисдикцій.

Громадська діяльність

У 2014 році обіймав посаду заступника голови Комітету з процесуального права Асоціації правників України. Надавав консультації експертам з питань розробки та вдосконалення процесуального законодавства, а також рекомендації щодо змін до Закону України «Про прокуратуру» з метою створення додаткових інструментів для захисту прав та законних інтересів фізичних та юридичних осіб.

Для того щоб робота в судовій системі стала популярною і престижною, має пройти час і повинні бути створені інструменти мотивації. Можу припустити, якби рівень довіри і мотивації як до державної служби в цілому, так і до судової системи, був трохи вище, то адвокати брали б активніше участь у конкурсі до Верховного Суду
Like what you read? Give ВККСУ a round of applause.

From a quick cheer to a standing ovation, clap to show how much you enjoyed this story.