ציוד לכלבים בזול

פרקו פטס
Jan 21, 2019 · 3 min read

ציוד כלבים תצטרכו לקנות בכל מקרה אם יש לכם כלב אך אתם לא חייבים לבזבז עליו כסף רב. האם באמת ציוד זה כל כך יקר? לא תמיד הוא יהיה יקר אם תבחנו מוצר אחד אך אם תבינו כמה כסף בזבזתם עליו באופן כללי, תבינו שדובר בסכום גבוה. יש דרכים לחסוך וזה הזמן לדבר עליהם.

לקנות בזול מוצרים איכותיים

לפני שנסביר לכם כיצד אפשר לחסוך ולקנות ציוד לכלבים בזול צריך להבין שאי אפשר להתפשר על האיכות יותר מידי. האיכות יכולה להיות גבוהה מאוד ובסופו של דבר המחיר יעלה באופן ניכר, אך זו לא משוואה ברורה. יכול להיות שיש יצרנים פחות מוכרים ולא פחות טובים מהמוכרים יותר, שיציעו לכם ציוד במחיר טוב יותר. מה שחשוב הוא שאי אפשר להתפשר על האיכות. זה שתקנו ציוד לכלבים בזול ובסופו של דבר או שהוא ייהרס או שהוא לא יהיה נוח לשימוש, לא עשיתם בזה דבר. חשוב לזכור שציוד לכלבים קונים פעם אחת ולאחר מכן הוא שימושי לשנים רבות.

מברשת לכלבים — פרקו פטס >>

מאיפה אפשר לקנות בזול?

כדי לקנות ציוד לכלבים בזול אתם חייבים לחפש בכמה חנויות שונות. אתם יכולים גם לקנות את הציוד מהאינטרנט אך שם יש צורך להיזהר ועל כך נרחיב בהמשך. רק אם תבצעו סקירה של השוק בסופו שלד בר תדעו מה המחירים שמוצעים לכם בכל חנות ותוכלו להבין מה הקנייה הכי משתלמת עבורכם. חשוב לזכור שקניית ציוד בזול יכולה להיות גם בכל מיני מבצעים ולכן יש לעקוב אחרי המחירים ולאט לאט להבין מתי כדאי לקנות והיכן, ובאיזה צורה. לעתים קנייה של כמות גדולה של ציוד, אולי מזון לכלב או חטיפים שהם קניות כרוניות, תהיה חכמה יותר מבחינת המחיר.

ממה צריך להיזהר באינטרנט?

אם אתם רוצים לקנות באינטרנט תדעו שיש לכך יתרונות רבים. ראשית אתם לא צריכים לצאת כלל מהבית ואתם רק צריכים להזמין את מה שאתם רוצים מהמחשב או מהטלפון הנייד, וחשוב לזכור כי אתם יכולים גם לבצע בדרך הזו השוואת מחירים הרבה יותר נוחה. כמו כן המחירים יהיו נוחים יותר כי אין צורך בחנות כדי להציג את הציוד. עם זאת חשוב לבדוק האם אותה חנות באמת אמינה ושהציוד שאתם מזמינים באמת יהיה מה שאתם חושבים בעת ההזמנה. לעתים הציוד מגיע קטן יותר או פחות איכותי ולא תמיד יש למי לפנות באותה החנות.

האם כדאי לחכות למבצעים?

מי שרוצה להשיג ציוד לכלבים בזול יכול לקנות את הציוד במבצעים. בסופו של דבר המבצעים יכולים לחסוך לכם עשרות אחוזים, כך למשל ציוד אילוף יעלה לכם 20 אחוזים פחות אם תרכשו את כל הערכה. לעתים ערכות למיניהן לא יגיעו במארז מיוחד אלא פשוט מדובר על כמה פריטים שונים שאתם צריכים לקנות אותם יחד. תמיד כאשר אתם מגיעים לחנות כלבים מסוימת אתם חייבים לשאול האם יש כרטיס מועדון. אם יש כרטיס מועדון יש סיכוי טוב שההנחות שלכם יצטברו ויהפכו כל קנייה באה למשתלמת יותר.

בצעו סקר שוק ותשוו מחירים

כדי לקנות מיוד לכלבים בזול תמיד נחזור לנקודת ההתחלה, סקר השוק. סקר השוק חייב להתבצע בצורה נכונה ומקיפה ורק כך תוכלו להבין מה המחירים הכי טובים שאתם יכולים לקבל. כמובן שאי אפשר להתפשר על איכות, עמידות ונוחות המוצרים אך בסופו של דבר גם המחיר הוא פרמטר חשוב. גידול כלב אינה משימה קלה ורגם לא זולה, וכל הנחה יכולה לעזור. תשוו מחירים עם דף ועט, תקשרו ותשאלו על מבצעים כי אין לכם ממה להתבייש.

המאמר ציוד לכלבים בזול פורסם ראשון בבלוג

from ferco-pets-fan.tumblr Feed

https://ferco-pets-fan.tumblr.com/post/182186184448/%D7%A6%D7%99%D7%95%D7%93-%D7%9C%D7%9B%D7%9C%D7%91%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%96%D7%95%D7%9C

פרקו פטס

Written by

ציוד לכלבים ולבעלי חיים מזמינים רק מפרקו פטס – אנו מספקים מגוון אביזרים שיסייעו לכם לטפח ולגדל את חיית המחמד שלכם ברוגע, בנוחות http://www.ferco-pets.co.il/

פרקו פטס

Written by

ציוד לכלבים ולבעלי חיים מזמינים רק מפרקו פטס – אנו מספקים מגוון אביזרים שיסייעו לכם לטפח ולגדל את חיית המחמד שלכם ברוגע, בנוחות http://www.ferco-pets.co.il/

Welcome to a place where words matter. On Medium, smart voices and original ideas take center stage - with no ads in sight. Watch
Follow all the topics you care about, and we’ll deliver the best stories for you to your homepage and inbox. Explore
Get unlimited access to the best stories on Medium — and support writers while you’re at it. Just $5/month. Upgrade

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store