Priligy Geciktirici Hap Kullanıcı Yorumları

Uzman Doktor
Nov 5 · 6 min read

Her erkeğin kabusu cinsel işlev bozukluklarından biri olan erken boşalma sorunu, çözüme kavuşturulması gereken en önemli problemlerden biridir. Ortadan kaldırılmadığı zaman ilişkilerde ve en önemlisi evliliklerde sorunlar yaşanmasına yol açabilmektedir. Çünkü günümüz boşanmalarına bakıldığında cinsel yaşamla ilgili problemler boşanma nedenlerinin önemli bir kısmını oluşturmaktadır. Bu nedenle birçok erkek partnerine ya da eşine, ayrıca kendine daha tutkulu ve mutlu bir cinsel yaşam sağlayabilmek amacıyla geciktirici hapları kullanmayı düşünmektedir.

Priligy geciktirici hap, işte erkeklerin bu tür arzularına en etkili ve en iyi cevabı veren ürünlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle doktorların tavsiye ettiği bir geciktirici hap olup “evlilik kurtarıcısı” olarak da adlandırılır. Dapoksetin olarak da bilinen Priligy’nin diğer birçok geciktiriciye göre farkı, tedavi edici özelliğinin olmasıdır. Yani erken boşalma tedavisinde kullanılan en etkili ilaçtır diyebiliriz. Bu nedenle de birçok geciktiriciye nazaran daha pahalı bir geciktiricidir.

Priligy geciktirici hap nedir, ne işe yarar?

Dünya genelinde birçok erkeğin erken boşalma sorunlarının tedavisinde kullanılmakta olan, Alman Janssen-cilag tarafından geliştirilen ve Ufşa İlaç A.Ş.’nin dağıtımını yaptığı geciktirici ilaçtır. SSRI gurubundaki ürolojik ilaçlar sınıfına giren Priligy geciktirici hap, boşalma süresinin uzamasına katkı sağlayan bir ilaçtır. Priligy’nin cinsel uyarı olmadığı zamanlarda da hızlı sertleşme sağladığı da bilinmektedir.

Priligy geciktirici hapı ne işe yaradığını anlatan çok sayıda makaleye Google arama motorundan ulaşma imkanına sahipsiniz. Bu makalelerde ilacın erken boşalmaya olan etkilerinin neler olduğu ile ilgili bilgileri rahatlıkla bulabilirsiniz.

Priligy geciktirici hap nasıl kullanılır?

* Priligy 30 mg geciktirici hapı cinsel ilişkiden 1–3 saat kadar önce bol suyla (en az 200 ml su) almanız yeterlidir. Hapı kullanmadan evvel prospektüsünü mutlaka okumalısınız.

* İlacın yemeklerden 2 saat kadar sonra alınması ve aç karnına alınmaması önerilmektedir.

* Priligy geciktirici ilacın şeker hastaları, kalp ve tansiyon hastaları tarafından kesinlikle kullanılmaması gerekmektedir.

* Belirtilen dozun aşılmaması gerekmektedir, aşırı kullanımda herhangi bir yan etki görüldüğünde hemen bir sağlık kuruluşuna gidilmesi önerilmektedir.

* Hapın kırılmadan ve ezilmeden alınması gerekir. Bu şekilde alındığında kana karşıması hızlı olacak, mide bulantısı ve baş dönmesi gibi komplikasyonlara neden olabilecektir.

Priligy geciktirici hapın yan etkileri nelerdir?

Kullanılan her ilacın kişinin metabolizmasına bağlı olarak yan etkileri görülebilmektedir. Priligy’nin de hatalı kullanımdan ve aşırı doz alımından kaynaklanabilecek bir takım tan etkileri bulunmaktadır. Bunlar;

* Mide bulantısı

* Mide yanması

* Baş ağrısı

* Karın ağrısı

* Yüzde kızarıklık

* Çenede ağrı

* Burunda tıkanma

* Omuz kasılmasıdır.

Bu tür yan etkilerine maruz kalmama için Priligy geciktirici hapın kutusundan çıkan prospektüsündeki kullanım talimatlarına mutlaka uymalısınız. Bunlara uyulduğunda herhangi bir yan etkisinin olmayacağını belirtmek isteriz.

Priligy 30 mg geciktirici hap satışı

Erken boşalma sorununu tedavi etmek isteyenler Priligy geciktirici ilacını eczanelerden, İnternet üzerinde ki online ecza depolarından veya cinsel sağlık merkezlerinden tedarik edebilirler. Priligy geciktirici hap reçete ile satılması gerekli olan bir ilaç değildir, fakat 30 ve 60 mg’lık iki çeşidi olduğundan doktor tavsiyesine göre kullanılmasında fayda vardır.

Priligy geciktirici ilacı reçetesiz almak isterseniz, Türkiye Genel Satış Noktası olan firmanın 0531 616 98 83 numaralı telefonunu arayabilirsiniz. Burada bir uyarıda bulunmak gerekirse, bu telefon numarasının bulunmadığı sitelerden kesinlikle alım yapmamalısınız. Çünkü bu firma Sağlık Bakanlığından satış için izin verilmiş tek firma olup, bu firmanın dışındaki bir yerden alım yaptığınızda sahte ürünler satın alarak sağlığınızı tehlikeye atabilir, paranızı da boşa harcamış olursunuz.

Ülkemizde resmi satışını gerçekleştiren firmalardan biri de İstanbul Ecza’dır. Priligy kullanıcı yorumları sayfasına bakıldığında, buradan alışveriş yapanlarda %100 müşteri memnuniyet oranını rahatlıkla görebilirsiniz. Satış fiyatlarına bakıldığında, Priligy 30 mg geciktirici hapı en uygun fiyata satan firmalardan biri olduğunu da görebilirsiniz.

Priligy geciktirici hap kullanıcı yorumları

Gelelim Priligy geciktirici hap kullananların yorumlarına. Buradaki yorumların büyük ekseriyeti ilacın etkilerinin neler olduğunu, fiyatının eczanelerdeki fiyatlardan çok daha uygun olduğunu anlatmaktadır. Şimdi sizleri Priligy 30 mg geciktirici hap kullananların ne gibi deneyimler yaşadıklarını anlattıkları paylaşımlarla baş başa bırakalım;

Kudret Uygun — İstanbul: Priligy geciktirici hapı kullanmaya karar verdiğimde ilk önce eczaneye gittim. Eczane fiyatının çok pahalı olmasından dolayı internetten almaya karar verdim. İnternetteki satış fiyatı hem çok uygundu, hem de aynı gün ilacı teslim ediyorlardı. Kullanmaya başladıktan sonra uzun süredir yaşadığım ve hayatımı kabusa çeviren erken boşalma sorunumdan tamamen kurtuldum. Bu ilacı kullanmama vesile olan herkese teşekkür ederim.”

Nazmi K. — Antalya: Erken boşalma konusu ciddi boyutlara ulaştığında ne yapabilirim diye düşünüyordum. Öncelikle bir üroloji doktoruna göründüm ve bana Priligy geciktirici hapı kullanmamı tavsiye etti. Oldukça da pahalı bir ilaçmış ve eczaneden almak işime gelmedi. İnternetten ilacın 30 mg olanını aldım ve kullandım. Cinsel ilişkilerimin süresi 30 dakikayı geçiyor artık. Geciktirici etkisi sayesinde erken boşalma benim için tarih oldu.”

Hüseyin Bulut: Yeni evliydim ve erken boşalma nedeniyle cinsel ilişkilerimiz ya hiç başlayamıyor ya da 2–3 dakika da son buluyordu. Geciktirici ilaçların olduğunu öğrenmiştim ve bu ilaçları kullanmaya karar verdim. Araştırdığımda birçok ilacın olduğunu ve sahtelerine de denk gelebileceğimi anladım. Türkiyedeki resmi Priligy geciktirici hap satış noktası olan firmaya 0531 616 98 83 numaralı telefondan ulaştım ve sorunumu anlattım. Çok ilgiliydiler ve bana Priligy 30 mg kullanmamı önerdiler. Kullandığım en etkili ilaç budur herhalde. Çünkü eşimle cinsel ilişkilerimiz neredeyse 1 saate çktı. Bana göre de evlilik kurtarıcı bir ilaç arkadaşlar.”

Rahmi — İstanbul: Priligy 30 mg almak için eczaneye gittiğimde fiyatını görünce şok oldum. Bana başka ilaçları önermeye kalktılar, ama ben Priligy kullanmaya odaklanmıştım ve İnternet’ten sipariş verdim. Hem çok ucuza aldım hem de sağladığı etkiyi görünce daha önceden neden almadım diye kendime kızdım. Müthiş bir şey boşalmam artık 45 dakikayı geçti. Çok sağlam ve iyi bir ilaç.”

Nedim Yolak: Bu ilacın Almanya’dan ithal edildiğini öğrendiğimde, daha uyguna alabilirim diye bir arkadaşıma söyledim ve oradan bakmasını istedim. Beni geri aradı ve fiyatının 42 Euro olduğunu söyledi. Çok pahalı olduğu için vazgeçtim ve internetten almaya karar verdim. Priligy hakkında araştırma yaparken 0531 616 98 83 numaralı telefonu arayarak siparişimi verdim. Şimdi kullanıyorum ve çok da memnunum. Geciktirme etkisi inanılmaz.”

Ahmet Karay — İstanbul: Kız arkadaşımla cinsel ilişkilerimde hep 4–5 dakikada boşalıyordum. Priligy 30 mg geciktirici hapı kullandım ve şimdi boşalmam 45 dakikayı buluyor. Ayrıca sertleşmemi de çok kolaylaştırdı bu ilaç. Priligy’yi kullandığım için çok mutluyum. Hayatım değişti resmen.”

Yusuf Çobaner: Yaşım 19 ve cinsel ilişki öncesinde heyecanıma yenik düştüğüme inanıyordum. Çünkü bazen ilişkiye girmeden bile boşaldığımı biliyorum. İnternette bunun üstesinden gelebilmek için ne yapabilirim diye aramalar yaptım. Priligy 30 mg geciktirici ilacın geciktirici etkisinin olduğunu öğrendikten sonra hemen sipariş verdim. Kullanmaya başladıktan kısa süre içinde hem ereksiyon haline çok hızlı şekilde geçebiliyorum, hem de boşalmam 30–40 dakikaya kadar uzadı. Çok şaşkınım ama kullandığım için çok mutluyum. Kız arkadaşım da şaşkın ama onun bilmesine gerek yok.”

Burak — İzmir: Priligy fiyatı ile alakalı araştırma yaptıktan sonra kullanıcı yorumlarını okuduğumda bu ilacı benimde kullanmam lazım demiştim. Şimdi ben de yorum yapıyorum ve inanın sağladığı etkiyi görüp de bunu paylaşmamak mümkün değil. Cinsel yaşantımda çok şeyi değiştirdi ve eşimle olmadığı kadar güzel bir cinsel hayatımız oldu. Priligy geciktirici hapın etkilerini gören herkes benimle aynı fikirdedir sanırım.”

Çetin K. — Bursa: Birçok erkekte olduğu gibi bende de erken boşalma ile ilgili sorunlar vardı. Ama priligy geciktirici ilacın etkilerini okuduğumda ve kullananların yorumlarını incelediğimde, bu ilacı kullanmaya başladım. Şimdiye kadar hiçbir yan etkisini ya da olumsuz bir tarafını görmedim. Çok kısa sürede erken boşalma sorunumu halletti ve cinsel ilişkide boşalmam artık bir saate kadar uzadı. Herkesin kullanması gerektiğini düşünüyrum.”

Sebahattin Efe — Adana: Bekarım ve cinsel hayatım hareketli bile sayılırdı. Ama bir süre önce bazı sıkıntılar yaşadım ve bu da bende sertleşme ve erken boşalma gibi sorunlar ortaya çıkardı. Çözümünün sıkıntılarımı hafifletmek olduğunu düşünüyordum ama olmadı ve devam etti. Meğer bu konuda destek almam gerekiyormuş. Bu desteği de bana priligy geciktirici hap verdi. 30 mg priligy kullanarak hem sertleşme sorunumu hallettim, daha uzun cinsel ilişki süresi yaşamaya başladım. Beyler, eğer erken boşalmayla ve sertleşmeyle ilgili sorunlarınız varsa Priligy 30 mg’ı tek geçerim.

Kaynak: https://www.geciktiricilertr.xyz

Kaynak 2 : http://www.geciktiricieczane.site/

Welcome to a place where words matter. On Medium, smart voices and original ideas take center stage - with no ads in sight. Watch
Follow all the topics you care about, and we’ll deliver the best stories for you to your homepage and inbox. Explore
Get unlimited access to the best stories on Medium — and support writers while you’re at it. Just $5/month. Upgrade