Moment numer 0. Witam Cię Czytelniku.

Krótko przedstawię co tu się szykuje. Transfer moich Momentów, moich spostrzeżeń i przemyśleń do mojego Medium uważam za rozpoczęty. A czym będzie to moje Medium? Będą to luźne felietony, jedne krótsze, drugie dłuższe o wszystkim co uznam za ważne lub ciekawe.

Jako Polak, który 10 lat temu w wieku 22 lat wylogował się z polskiego matrixa i przeniósł się na piękną Zieloną Wyspę żeby tu zamieszkać, żyć, pracować a obecnie prowadzić własną firmę, będę pisał, dodawał zdjęcia lub filmy z Momentów mojej irlandzkiej rzeczywistości, z życia, rozrywek, obserwacji, porad, czasem wezwań do działania. Nie mam ustalonej częstotliwości zamieszczania felietonów, jednakowoż dołożę wszelkich starań by publikować przynajmniej raz w tygodniu.

Mam świadomość tego że często zupełnie nie będziesz się zgadzać z tym co napiszę. W środowiskach, w których działam zarówno w świecie realnym jak i również internetowym już dawno dopięto mi łatkę zawadiaki nierzadko uciekającego się do ekstremalnych i kontrowersyjnych posunięć. Bardzo lubię poruszać niewygodne tematy, dolewając oliwy do ognia, “posypując” rozdrażnionego dyskutanta sproszkowaną papryczką chilli “Trinidad Scorpion Butch T”, wbijając jeszcze głębiej kij w mrowisko, tylko po to żeby dojść do ponadprzeciętnych wniosków. Wzajemne klepanie się po plecach i spijanie sobie z dzióbków do niczego nie prowadzi.

Wierzę że dla spektakularnych wyników potrzeba bezpardonowych metod.

Jedno jest pewne, nie będzie tu o tanich sensacjach typu “kto z kim i za ile”, postaram się w miarę możliwości trzymać z daleka od sfery polityki i religii. Te tematy często wprowadzają podziały między ludźmi a rolą mojego Medium jest nas połączyć. Przy pomocy bajtów czarnych liter na białym tle chcę podzielić się z Tobą moimi Momentami.

Moje Momenty. Moje Medium. Zapraszam.

Kubek pysznej gorącej kawy dla Profesora Leniucha :)

Masz ochotę postawić Profesorowi Leniuchowi kubek pysznej gorącej kawy? Zapraszam: paypal.me/profesorleniuch