Przywitaj się. Ponownie!

Podróże są dla nas cząstką życia. Kreujemy doświadczenia wypełnione wspaniałymi atrakcjami, odkrywamy miejsca dziewicze i poznajemy, przede wszystkim — siebie. Tworząc każdą podróż; czy to na Bałkany, do Włoch lub w odległe dla nas miejsca Polski chcemy, aby w natłoku atrakcji nie zatracić jednego. Naszego stylu życia.

Po kilku miesiącach pracy przedstawiamy nowe logo, które ma wyznaczać standardy na kolejne lata podróżowania.

Odświeżone logo pstravel

Dotyczy to wszystkich naszych usług: mojeps, klubps, agencips, pilocips. Typografia jest bardziej czytelna, litery odpowiadają nowoczesnemu wzornictwu, a pojedyncze elementy dostosowują się do odwiedzanej usługi.

Kolory ps zmieniają się w zależności od danej usługi

Budujemy niesamowite doświadczenia. Tworzymy nowe znajomości i przyjaźnie. Kreujemy najwspanialsze wspomnienia. To jest koloryt życia. Nowe logo to nie tylko zmiana wizualna. To cały szereg udoskonaleń, niesamowitych wrażeń i ułatwień.

To nie tylko zmiana logo, to zmiana nazwy.

Wraz z nowym logo zmieniamy nazwę w użyciu. Teraz to — po prostu— pstravel.

Wraz z rosnącą ilością usług pstravel, rośnie również zapotrzebowanie na rozpoznawalność marki i jej użyteczność w życiu, w biurze pstravel i w trakcie podróży. Dzięki połączeniu członów ps i travel, pracownicy, Piloci oraz nasi Uczestnicy będą mogli porozumiewać się jasnym, zrozumiałym i uniwersalnym językiem.

Co dalej?

Największą nagrodą jest dla nas to, że jesteś z nami! Ty, Twoi znajomi, rodzina, przyjaciele. Regularnie pracujemy nad ulepszeniami i nowościami, które pojawiają się falowo na witrynie pstravel.pl.

Po wielkim i sukcesywnym wdrożeniu nowego systemu podróży, już pod koniec października pojawi się zupełnie nowy, prosty i czytelny system rezerwacji i płatności, nad którym pracowaliśmy w pocie czoła 3 miesiące. Po raz pierwszy — również pod koniec października — zostanie wydany katalog pstravel w formie fizycznej, do zamówienia całkowicie za darmo.

To nie wszystko! Zapisując się w klubps w dniu dzisiejszym, już wkrótce otrzymasz na swoją skrzynkę mailową kod zniżkowy na wybraną podróż pstravel.

Ciesz się z życia. Witamy w naszym Świecie, Podróżniku!

Like what you read? Give pstravel a round of applause.

From a quick cheer to a standing ovation, clap to show how much you enjoyed this story.